جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و رابطه آن با دیابت

 در این مقاله با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح بینی همراه باشید تا با تاثیر دیابت بر جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی آشنا شوید.

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی در بیماران قلبی

بسیاری از مراجعه کنندگان نگران از این جراحی پلاستیک هستند، اغلب در بین مردم افرادی دیده می شود که دارای بیماری های خاصی مانند دیابت هستند که آن ها از انجام این جراحی پلاستیک منع می کند، البته این یک تصور غلط در رابطه با این جراحی پلاستیک است و لازم است تا نسبت به آن اطلاع رسانی کافی انجام شود.
در برخی از بیماری های قلبی و تحت شرایط خاص مشکلی برای بیمار پس از عمل جراحی رینوپلاستی به وجود نخواهد آورد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و جراح بینی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی در افراد دیابتی

یک مساله مهم در زمان جراحی وجود دارد و آن هم میزان قند خون است، عموما افرادی که قند خون بالایی دارند از انجام جراحی زیبایی می هراسند و این هم به دلیل مشکلات ایجاد شونده بعد از عمل جراحی است. برخی از مراجعه کنندگان که مبتلا به بیمای های قندی هستند نگران این مساله اند که آیا می توانند رینوپلاستی انجام دهند یا خیر؟

جراحی در افراد دارا دیابت بلامانع است اگر

آزمایشات لازم برای مشخص شدن میزان قند خون و بعد از آن اقدامات مورد نیاز برای کاهش قند خون انجام شود، معمولا نیاز است تا آزمایش هموگلوبین HbA1c را انجام دهند، با انجام این آزمایش قند خون در دو ماه اخیر مشخص می شود و اگر میزان آن بالا باشد نیاز به کنترل و کاهش این میزان دارید.
معمولا قند خون ۱۵۰ یا کمتر برای انجام عمل بینی ایده آل است، در این صورت است که بیماران دیابتی می توانند بدون هیچ گونه مشکل احتمالی جراحی را انجام دهند. توجه داشته باشید که باید قبل از هرگونه اقدام برای عمل زیبایی ، پزشک را از سوابق بیماری خود آگاه سازید و همچنین جراح زیبایی را در جریان داروهای مصرفی خود قرار بدهید.

بهترین متخصص زیبایی و جراح بینی در تهران

دکتر مهدی جعفری متخصص و جراح بینی در زمینه رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی  ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. در این قسمت و صفحه اینستاگرام می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری که یکی از بهترین جراح زیبایی و جراح بینی هستند را مشاهده نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری