حجم دهی باسن و تغییر فرم آن از نظر بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

در این مطلب از وب سایت بهترین متخصص زیبایی و بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با روش های حجم دهی باسن و تغییر فرم آن بدون پروتز از جمله لیفت باسن آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

روش های حجم دهی باسن بدون پروتز از نظر بهترین متخصص زیبایی

امروزه برجسته کردن و حجم دهی باسن و تغییر فرم آن از جمله مهم ترین مسائل برای زنان شده و برای داشتن پایین تنه زیبا و برجسته به دنبال روش های مختلفی هستند. تاکنون به این منظور روش های مختلفی معرفی شده است از جمله لیفت باسن ، تزریق چربی و پروتز باسن. عوامل مختلفی در تغییر شکل و آویزان شدن بافت پایین تنه مؤثر اند از جمله تغییرات وزنی قابل ملاحظه، بالا رفتن سن و عوامل ژنتیکی.
برای انجام روش تزریق چربی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی از سایر نقاط بدن فرد مراجعه کننده از جمله شکم و پهلو و ران چربی های اضافی را برداشته و به پایین تنه تزریق می کند و باعث حجم دهی باسن می شود.

برای برجسته کردن باسن و زیبا سازی آن و دریافت مشاوره رایگان با دکتر جعفری بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراح زیبایی تماس بگیرید.

حجم دهی باسن و تغییر فرم با پروتز باسن و تزریق چربی

روش جراحی پروتز باسن یا ایمپلنت برای کسانی مناسب است که دارای پایین تنه صاف بوده و همچنین چربی کافی و مناسبی برای انجام روش تزریق چربی ندارند، یعنی در کسانی که بافت چربی کافی برای تزریق دارند، تعبیه پروتز باسن مناسب نیست و برای بزرگ کردن و فرم دادن به باسن اولویت اول تزریق چربی می باشد. در این روش فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یا جراح زیبایی در دو طرف بالای شکاف بین باسنی برش ایجاد می کند و پروتز را در آن قسمت جایگذاری می کند.
برای انجام جراحی به روش تزریق چربی نیز پزشک جراح در مناطقی که می خواهد چربی بردارد شکاف کوچکی ایجاد کرده و سپس با استفاده از روش لیپوساکشن یا لیپوماتیک لوله های تخلیه را در جای مناسب وارد کرده و چربی های اضافی را برمیدارد و به منطقه مورد نظر در پایین تنه تزریق می کند. سپس هر شکافی که ایجاد شده را بخیه می زند تا جای کمتری از آن باقی بماند.

افراد مناسب برای انجام لیفت باسن از نظر بهترین متخصص زیبایی

طبق نظر دکتر جعفری بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، افرادی برای انجام این روش های حجم دهی باسن مناسب هستند که دارای ویژگی های زیر باشند:

 • فرد مراجعه کننده باید از نظر روانی و اخلاقی سالم باشد و انتظارات غیر واقعی از انجام این جراحی پلاستیک و زیبایی نداشته باشد.
 • فرد مورد نظر باید از نظر جسمی سالم باشد و بیماری خاصی نداشته باشد تا در هنگام بیهوشی دچار مشکل جدی نشود.
 • فرد مراجعه کننده ترجیحاً سیگاری نباشد و همچنین الکل مصرف نکند.
 • وزن فرد مورد نظر ثابت باشد.

اقدامات قبل از جراحی برجسته کردن باسن

از نظر دکتر جعفری فرد مراجعه کننده برای انجام جراحی های حجم دهی و برجسته کردن باسن قبل از انجام عمل باید اقدامات مراقبتی زیر را انجام دهد:

 • قبل از عمل از مصرف داروهای خاصی مانند آسپرین، داروهای گیاهی و داروهای ضد التهاب که ممکن است باعث افزایش خون ریزی شوند، پرهیز کند.
 • آزمایش‌های مورد نظر از نظر پزشک جراح را قبل از عمل به موقع انجام دهد.
 • از مصرف نوشیدنی های الکل دار خودداری کند.

عوارض احتمالی بعد از جراحی حجم دهی باسن

طبق نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر جعفری ، گاهی ممکن است بعد از انجام روش های برجسته سازی باسن و تغییر فرم آن مشکلاتی احتمالی پیش بیاید که عبارت‌اند از :

 • عوارض احتمالی پس از بی هوشی
 • هماتوم، عفونت، سرما (تجمع مایع)
 • دیر بهبود یافتن زخم ها
 • به وجود آمدن اسکار

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر مهدی جعفری سابقه ای طولانی و موفق در زمینه انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی از جمله جراحی زیبایی باسن ، عمل زیبایی بینی ، جراحی سینه ، لیپوماتیک و لیپوساکشن دارند، لذا به جرئت می توان ایشان را بهترین متخصص زیبایی در تهران معرفی کرد. شما عزیزان جهت مشاهده نمونه عمل های انجام شده توسط ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری