جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی چیست

کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی که یکی از انواع جراحی زیبایی سینه است با بی هوشی عمومی و توسط یک جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام می شود.  در این مقاله از وب سایت دکتر جعفری متخصص زیبایی با ما همراه باشید تا با این نوع از جراحی سینه آشنا شوید.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

چگونگی انجام ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه

همان طور که گفته شد جراحی کوچک کردن سینه و ماموپلاستی با بی هوشی عمومی انجام می شود و مدت زمان انجام آن بین یک ساعت و نیم تا چهار ساعت است. بعد از انجام این جراحی سینه بیمار می تواند همان شب مرخص شود و یا حدود یک یا دو شب در بیمارستان یا کلینیک بستری شود. 
قبل از شروع جراحی کوچک کردن سینه ، متخصص زیبایی با ماژیک یا خودکار روی نواحی از سینه که در حین جراحی باید شکافته شود علامت می زند.

برای دریافت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، پروتز سینه ، لیفت سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

پس از جراحی سینه و ماموپلاستی

بعد از عمل جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی به مدت چند هفته تا چند ماه سینه ها ورم داشته و ممکن است بیمار در این نواحی احساس درد و سنگینی نیز داشته باشد، برای دیدن نتایج نهایی نیز باید صبر کرد.
برای کنترل کردن درد و همچنین کاهش آن بعد از کوچک کردن سینه می توانید طبق تجویز جراح زیبایی و متخصص زیبایی خود از داروهای مسکن مناسب استفاده کنید. بعد از مرخص شدن از کلینیک نیاز است که به خوبی استراحت کنید و مراقب خود باشید، این استراحت بسته به بدن شما ممکن است بین دو تا شش هفته نیاز باشد تا بدن به وضعیت عمومی خود برگردد.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری با ارائه خدمات تخصصی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و کوچک کردن سینه و پروتز سینه  و لیفت سینه ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک در خدمت شماست.  بهتر است در انتخاب بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ماهر دقت کافی داشته باشید تا پس از عمل با عوارضی مواجه نشوید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری