جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی چیست

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با جراحی پلک یا بلفاروپلاستی ، چگونگی انجام آن و تاثیر آن بر افزایش زیبایی افراد آگاه شوید.

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی 

 بلفاروپلاستی یک عمل جراحی زیبایی برای جوانسازی پلک ها و جلوگیری از افتادگی بیش از اندازه آن است که توسط متخصص زیبایی انجام می شود. جراح زیبایی طی این عمل اقدام به بالا کشیدن چشم های افتاده و از بین بردن چربی های اضافی پشت چشم می نماید.

برای دریافت مشاوره درباره بلفاروپلاستی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی به تیم مشاوره متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر جعفری” مراجعه نمایید.

بسیاری از افراد برای داشتن چشم هایی زیبا و شاداب این جراحی زیبایی را انتخاب می کنند. پوست معمولا بعد از سی و پنج سالگی حالت الاستیک خود را از دست می دهد و کم کم دچار پیری پوست می شود، پوست چشم بعد از میانسالی و یا اختلالات پوستی در قسمت بالا و پایین دچار شل شدگی و حالت افتاده می شود.

چگونگی انجام جراحی زیبایی پلک

چربی های عضله پلک بسیار ضعیف و بیرون زده می شوند و به همین جهت چهره دچار تغییر بزرگی می گردد. معمولا چهره در این حالت خسته و بی حال به نظر می رسد، بسیاری از خانم ها از این بابت بسیار رنج می برند و بلفاروپلاستی را به عنوان یک جراحی زیبایی برای جوانسازی و شادابی چهره خود انتخاب می کنند.

 افراد مناسب برای جراحی پلک

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی افرادی که دارای شرایط زیر باشند برای جراحی پلک یا بلفاروپلاستی مناسب هستند:

    • سیگاری یا الکلی نباشند
    • دارای سن بالای ۳۵ سال باشند
    • بیماری های خاص چشمی نداشته باشند
    • فردی که دارای چربی های اضافی در پشت پلک است

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه جراحی پلک ، جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی باسن در خدمت شماست. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری