جراحی پلاستیک بینی و عینک زدن بعد از آن

یکی از رایج ترین سوال های مراجعه کنندگان جهت انجام جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی این است که آیا بعد از جراحی بینی می توانند از عینک استفاده کنند یا خیر، در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری با ما همراه باشید تا با این موضوع آشنا شوید.

استفاده از عینک بعد از جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی

چنانچه بیمار چشمهایش ضعیف باشد به ناچار باید بعد از جراحی بینی نیز از عینک استفاده کند، اما همواره این نگرانی وجود دارد که آیا عینک باعث تغییر شکل بینی بعد از جراحی خواهد شد یا خیر؟

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

میزان فشار ناشی از عینک بعد از جراحی بینی

لازم به ذکر است که بعد از جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی استخوان های بینی نرم خواهند بود و حداقل به مدت یک ماه این موضوع ادامه خواهد داشت. و اگر فشاری بر روی این استخوان ها وارد شود باعث تغییر فرم و شکل آن ها خواهد شد. بنابراین دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی پیشنهاد می کنند که حداقل تا یک ماه بعد از جراحی بینی از عینک های طبی و همچنین عینک آفتابی استفاده نکنید.

زمان مناسب استفاده از عینک بعد از جراحی پلاستیک بینی

از آنجایی که بعد از جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به مدت یک هفته گچ روی بینی قرار دارد بیمار می تواند از عینک طبی که وزن کمی دارد استفاده کند، اما پس از برداشتن گچ نباید از عینک استفاده شود. اگر درجه ضعیف بودن چشم ها زیاد باشد پیشنهاد می شود که در آن مدت از لنز طبی استفاده شود.
بعد از گذشت چهار هفته از جراحی بینی می تواند از عینک های طبی استفاده کرد اما باید توجه داشته باشید که وزن عینک تا جای ممکن سبک باشد، سپس با مشورت پزشک در هفته های بعد تر می توان از عینک های آفتابی نیز استفاده کرد.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره درخصوص جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی ،  جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی باسن می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

نمونه جراحی های دکتر جعفری

شما عزیزان می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر جعفری در زمینه جراحی سینه ، جراحی شکم ، جراحی باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری