جراحی پروتز سینه و جراحی سینه توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ایشان همراه باشید تا با جراحی زیبایی سینه و جراحی پروتز سینه و تاثیر آن در دستیابی به اندامی ایده آل برای خانم ها آشنا شوید.

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه که به منظور بزرگ کردن پستان مورد استفاده قرار می گیرد یکی از جراحی های موفق برای افرادی است که بافت سینه آنها کوچک است و یا تخریب شده است. البته منظور از تخریب افتادگی خفیف سینه ها و یا کوچک شدن سینه بر اثر عواملی مانند شیردهی و یا کاهش وزن است. 

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی پستان ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی باسن به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

ممکن است فرد به صورت ذاتی و موروثی سینه های کوچکی داشته باشد که حتی بعد از بلوغ نیز این رشد متوقف شده است. پیشنهاد جراحان زیبایی برای داشتن یک سینه زیبا و خوش فرم قرار دادن پروتز درون سینه است.

بهترین نوع جراحی زیبایی سینه

پروتز سینه با قرارگیری در بافت سینه می تواند باعث پرکنندگی و افزایش حجم سینه ها شود و زیبایی و جذابیت بانوان را بیشتر کند. پروتز سینه یکی از جراحی های پرطرفدار می باشد که روزانه بسیاری از خانم ها را برای این جراحی زیبایی ترغیب می نماید.
جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی برای قرار دادن پروتز نیاز به ایجاد یک شکاف کوچک در پستان دارد تا بتواند پروتز را از طریق آن وارد بافت سینه نماید.

برش در جراحی پروتز پستان

برش جراحی در جاهایی داده می شود که خیلی مشخص نباشد جراح زیبایی معمولا برش را در زیر پستان ایجاد می کند و با یک بخیه بسیار ظریف محل شکاف را به هم وصل می کند، قرار دادن پروتز از شکاف زیر سینه رایج ترین نوع جراحی در زیبایی سینه ها است.
البته محل برش بسیار کوچک بوده و بعد از مدتی کم رنگ می شود، برش های دیگری نیز برای قرار دادن پروتز وجود دارد که ممکن است جراح زیبایی از طریق آن ها نیز اقدام نماید.

محل برش سینه در جراحی پروتز پستان

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی محل های برش پستان در جراحی زیبایی پستان عبارتند از:

  • برش زیر بغل
  • برش زیر سینه
  • برش اطراف ناف
  • برش دور هاله پستان

انتخاب محل برش بسته به نوع پروتز ، میزان دلخواه شما برای بزرگی پستان، شکل بندی شما و انتخاب جراح زیبایی دارد.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های جراحی پلاستیک از جمله جراحی پروتز سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری