دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی هستند.

جراحی لیپوماتیک


لیپوماتیک یک روش ليپكتومي حداقل تهاجمی است که با استفاده از انرژی با سرعت بالا برای تجزیه چربي و عدم اسيب به بافت همبند انجام مي شود.

چربی مایع ،پس از آن به آرامی ساكشن می شود و از بدن دفع می شود. در این مقاله سعی شده به هر سوالی که در ذهن شما ایجاد میشود، پاسخ داده شود:

این روش عمل لیپوماتیک بر خلاف ليزر ليپوليز از حرارت به عنوان منبع انرژی استفاده نمی کند، بنابراین خطر سوختگی پوست و یا آسیب پوست وجود ندارد، زیرا ممکن است با تکنولوژی لیزر و اولتراسوند این خطر وجود داشته باشد. از آنجا که این روش به تحریک کلاژن در منطقه درمان شده تا 6 ماه پس از درمان کمک می کند، پوست اضافی به درجاتي جمع وحجم زیادی از چربی ها اغلب در طول این دوره خارج می شوند.

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها

ایمن، موثر و آسان است اگر کانول با بافت های غیر چربی برخورد کند، سیستم امنیتی فعال و دستگاه فورا متوقف مي شود

.كم درد یا بدون درد است :

لیپوماتیک لرزشی به آرامی چربی بدن را از بین می برد. در این روش حداقل اسيب در هنگام خروج چربی دیده می شود.اجازه می دهد تا کشش پوست بسیار عالی باشدمدت زمان کوتاهتر،بهبود سریع تر، درمان انعطاف پذیر باشد.
این روش به پزشک اجازه می دهد تا چربی اضافی بدن را از یک یا چند منطقه بدن به صورت همان زمان خارج کند به عنوان مثال از نقاط دشوار و ظریف که نیاز به مراقبت های اضافی دارند، مانند زانو.
شکل دقیق بدن :

در این روش بدن با دقت به شکل و اندازه دلخواه تبدیل می شود و انواع مختلف چربی، از جمله چربی فیبري خارج مي گردد.

مناطق قابل انجام لیپوماتیک

این تکنولوژی پیشرفته می تواند چربی را از مناطق زیر خارج کند:

شکم باسن پهلوهاپشت صورت گردن بازوها و زانوها

بهترین نامزدها برای لیپوماتیک

با آخرین پیشرفت هایی که لیپوماتیک با ارتعاش ارائه می دهد، افرادی که قبلا برای روش های لیپوماتیک واجد شرایط نبودند، اکنون می توانند حجم بیشتری از چربی را بدون بستری شدن در بیمارستان از بدن خارج کنند. اغلب افرادی که از رژیم های مکرر خسته شده اند و یا حجم چربی شکم و پهلو زیاد است و یا ورزش نمی کنند بیشتر تمایل به استفاده از این روش ها را دارند.

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک بستگی به تعداد مناطق تحت درمان و مکان انجام و مهارت پزشک دارد.

مراحل انجام لیپوماتیک:

قبل از عمل جراحی لیپوماتیک

قبل از عمل، بیماران باید آزمایش هایی را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که جراحی به خوبی انجام شده است. توصیه های زیر ممکن است پیشنهاد شود:

افرادی که از داروهای معمول آسپیرین و ضد التهاب، ضد انعقاد استفاده می کنند باید حداقل دو هفته قبل از جراحی مصرف دارو را قطع کنند.ممکن است از خانم ها خواسته شود از قرص ضد بارداری استفاده نکنند.بیماران مبتلا به کم خونی ممکن است از مکمل های آهن استفاده کنند.فرد باید فرم رضایت را امضا کند. این فرم نشان می دهد که بیمار کاملا از خطرات، مزایا و گزینه های احتمالی این عمل مطلع است.

بعد از عمل لیپوماتیک

نتایج برای تمام انواع پوست و بدن قابل توجه خواهد بود. هنگامی که چربی در ناحیه تحت درمان خارج می شود، اگر بیمار رژیم غذایی سالم و شیوه زندگی درست داشته باشد، نباید چربي به سایر قسمت های بدن بازگشت کند.

این روش راحت است و به خوبی تحمل می شود، زیرا اکثر بیماران فقط درد کمی احساس می کنند. ممکن است قرمزی خفیف، حساسیت، تورم یا استحکام بافت در مناطق تحت درمان داشته باشید که ممکن است تا چند هفته طول بکشد. به طور کلی، همه چیزهایی که برای تسکین حساسیت مورد نیاز است، پک سرد و / یا استامینوفن یا ضد التهاب خفیف مانند ایبوپروفن است. ماساژ آرام منطقه، دو بار در روز برای 5-10 دقیقه ممکن است نتایج خوبی داشته باشد. فعالیت روزانه طبیعی، از جمله ورزش، بلافاصله بعد از درمان شروع می شود. در واقع، فعالیت بدنی سبک، همراه با هیدراتاسیون مناسب، به جمع آوری چربی از طریق سیستم لنفاوی کمک می کند و نتایج شما را بهبود می بخشد.

نتایج عمل لیپوماتیک

نتایج لیپوماتيك تا زمانی که التهاب کاهش یابد، مشخص نخواهد شد. در برخی موارد ممکن است چند ماه طول بکشد. بعد از تقریبا 4 هفته، بیشتر تورم حل شده و ناحیه ای که چربی برداشته شده حجم کمتری خواهد داشت.


جراحی لیپوماتیک ارائه شده توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عبارتند از:

مشاهده نمونه جراحی های دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن برای لاغری موضعی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

جهت مشاهده نمونه جراحی های بینی ، سینه ، باسن ، شکم ، لیپوساکشن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم