پیکرتراشی و جراحی لیپوماتیک توسط دکتر جعفری

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با پیکرتراشی و لیپوماتیک ، لیپوساکشن و کاربردها و مزایای این جراحی زیبایی در رسیدن به اندامی ایده آل برای خانم ها و آقایان آشنا شوید.

جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی چیست

امروزه توجه افراد چه خانم ها و چه آقایان به اندام شان و رسیدن به اندامی ایده آل زیاد شده است و کارهای زیادی در این زمینه انجام می دهند. یکی از پرکاربرد ترین این کارها جراحی لیپوماتیک ، لیپوساکشن و پیکرتراشی است. برای انجام جراحی لیپوماتیک لازم است به متخصص زیبایی ماهر همچون دکتر مهدی جعفری مراجعه کنید.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و لیپوساکشن و پیکرتراشی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

پیکرتراشی چگونه انجام می شود

پیکرتراشی و جراحی لیپوماتیک که یکی از جراحی های اندام است به نام لیپوساکشن نیز شناخته می شود. از قسمت های مختلفی از بدن می توان جراحی لیپوماتیک یا لیپوساکشن را انجام داد از جمله جراحی لیپوماتیک شکم ، لیپوماتیک بازو ، لیپوماتیک پهلو و غیره.
در این جراحی زیبایی چربی های اضافه نواحی مختلف از بدن خارج شده و فرد می تواند به اندام ایده آال خود برسد.

جراحی لیپوماتیک شکم و کاربرد آن

همان طور که گفته شد جراحی لیپوماتیک یا پیکرتراشی باعث از بین رفتن چربی های اضافه در نواحی مختلف همچون شکم ، پهلو و بازو و غیره می شود.
این جراحی زیبایی علاوه بر حذف چربی های اضافه به سفت شدن دیواره های شکم و پهلو نیز کمک می کند.

 انجام پیکرتراشی و لیپوساکشن

این جراحی زیبایی به این صورت انجام می شود که در آن متخصص زیبایی برای تخلیه توده های چربی و چربی های اضافی ار دستگاه لرزش کانولا استفاده می کند و با این دستگاه چربی های انباشته شده را ذوب می کند و سپس با دستگاه های مکنده چربی ها را بدون خون ریزی و درد خارج می کند.
این جراحی علاوه بر لاغر شدن می تواند به سفت شدن پوست و لیفت کردن آن نیز کمک کند.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره درمورد انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه و لیفت سینه ، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی و جراحی زیبایی باسن و پیکر تراشی می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری

شما عزیزان می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در زمینه جراحی سینه ، جراحی باسن و جراحی بینی و تزریق بوتاکس را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری