جراحی لیپوماتیک و لاغری موضعی توسط بهترین متخصص زیبایی

جراحی لیپوماتیک و لاغری موضعی روشی سریع برای دستیابی به تناسب اندام است که توسط بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری انجام می شود.

جراحی لیپوماتیک و لاغری موضعی

لاغری موضعی با جراحی لیپوماتیک باعث می شود روند رو بهبودی پس از جراحی سریع تر باشد و این روش در ناحیه های سخت که دارای فیبروز هستند بهتر خواهد بود. دستگاه لیپوماتیک بسیار سریع است و با  ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه  همراه است، این روش لاغری بدون حرارت و کاملا فیزیکی است و البته هیچ گونه آسیبی به بافت کلی چربی وارد نمی شود، نتایج درخشان این روش شامل پوست صاف تر، برآمدگی کمتر و کمبودی کمتر است.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی و سایر جراحی زیبایی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

فواید جراحی لیپوماتیک و لاغری موضعی

در روش جراحی لیپوماتیک ولیپوماسکشن می توان از هر ناحیه از بدن به هر میزانی که می خواهیم چربی تخلیه نمود. در نواحی حساس مانند شکم، پهلو، زانو، ران، کمر و باسن می توان تخلیه چربی را انجام داد. در جراحی زیبایی لیپوماتیک و لیپوساکشن زمانی که به بافتی به غیر از بافت چربی برخورد نماید توقف کرده در نتیجه آسیبی به سایر بافت ها وارد نمی شود.
سایر فواید این روش جراحی زیبایی عبارتند از: عدم ایجاد شدن سوختگی پوست، نیازی به بیهوشی ندارد، میزان کبودی و درد و ورم در این روش بسیار کم است، بهترین نما را در پوست ایجاد نموده و موجب کشش در پوست می شود، میزان بهبودی پس از عمل در کمترین زمان است، کمترین میزان غیر یکنواختی در ظاهر پوست را ایجاد می کند و دارای دقت بالا در مناطق حساس مانند کمر است.

آیا لیپوماتیک پوست شل و افتاده ی بعد از زایمان را درمان می کند

در پاسخ به این سوال باید بدانید که یکی از عناصر مهم در لیپوماتیک پوست بدن است، در صورتی که پوست شکم شل و افتاده باشد و حالت الاستینه و کشسانی خود را از دست داده باشد، لیپوماتیک قدرت لیفت بالایی نخواهد داشت و البته بعد از تخلیه چربی های این ناحیه شاهد شکم شل و افتاده ای خواهید بود که پوست آن نیز آویزان شده است.
البته جای نگرانی نیست این مشکل به کمک جراحی ابدومینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ماهر همچون دکتر مهدی جعفری قابل حل خواهد بود.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی لیپوماتیک و لاغری موضعی و لیپوساکشن و جراحی زیبایی شکم ،  جراجی زیبایی بینی  ، جراحی زیبایی سینه و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره “دکتر مهدی جعفری” که یکی از بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک در تهران است، مراجعه کنید. بنابراین پیشنهاد می شود در صورتی که تمایل دارید تا یکی از روش های لاغری موضعی را انتخاب کنید از مشاوره ی صادقانه ی دکتر مهدی جعفری استفاده کنید. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری