تفاوت جراحی لیپوماتیک با سایر روش های لاغری موضعی توسط جراح زیبایی

در این مقاله از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” قصد داریم شما را با تفاوت جراحی لیپوماتیک با سایر روش های لاغری موضعی مانند لیپوساکشن آشنا کنیم، در ادامه با ما همراه باشید.

تفاوت جراحی لیپوماتیک و سایر روش های لاغری

یکی از بی خطرترین روش ها برای تخلیه چربی بدن و از بین بردن سلولیت ها جراحی لیپوماتیک می باشد، در این روش می توان چربی های اضافه در نواحی بازو ، پهلو ، شکم ، پشت ، باسن ، کمر و … را از بین برد. جراحی لیپوماتیک یا لیپوساکشن از جدیدترین روش های تخلیه چربی می باشد که در بیش از ۵۰ کشور در حال استفاده است.

اگر به دنبال اندامی ایده آل و زیبا هستید و می خواهید جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن را انجام دهید، با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تماس بگیرید.

چگونگی لاغری موضعی با جراحی لیپوماتیک

در زمان تخلیه چربی ها از بدن در روش لیزر لیپولیز بافت چربی را ذوب می نمایید و سپس به تخلیه آن می پردازد اما در روش اولتراسونیک دستگاه لیپوماتیک هیچ گونه آسیبی به بافت ها وارد نمی کند و به استفاده از تکنیک های متفاوت به تخلیه چربی ها می پردازد.
در روش لیزر لیپولیز چربی های که ذوب می شوند دیگر قابل استفاده نخواهد بود اما در روش لیپوماتیک برای سوازندن چربی های هیچ حرارتی تولید نمی شود در نتیجه خطر سوختگی پوست وجود نخواهد داشت.
در روش لیپوماتیک به دلیل اینکه چربی که تزریق می گردد هیچ گونه حرارتی ندیده است به آسانی می توان آن را به نواحی مختلف بدن تزریق کرد. از مزیت های لیپوماتیک می توان به این نکته اشاره کرد که در این روش سفت شدن پوست صورت می گیرد و افتادگی پوست در این روش وجود ندارد.

مزایای جراحی لیپوماتیک یا لیپوساکشن

طبق نظر دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مزایای این روش لاغری موضعی عبارت است از:

  • نیازی به انجام بیهوشی نیست
  • خطر آمبولی در این روش وجود ندارد
  • خستگی و کوفتگی پس از عمل وجود ندارد
  • از شل شدن پوست جلوگیری می کند

به بیماران توصیه می شود که پس از انجام عمل لیپوماتیک حتما از گن استفاده نمایند .

بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن برای لاغری موضعی و جراحی زیبایی شکم ،  جراحی زیبایی بینی  ، جراحی زیبایی سینه و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. بنابراین پیشنهاد می شود در صورتیکه تمایل دارید تا یکی از روش های لاغری را انتخاب کنید از مشاوره صادقانه ی دکتر جعفری استفاده کنید. همچنین می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر مهدی جعفری