لیپوماتیک جدیدترین روش برای لاغری موضعی

قبل از جراحی لیپوماتیک برای لاغری موضعی از دستگاه هایی مانند لیپوساکشن و لیپولیز استفاده می شد، که در آن ها نیز به تخلیه چربی های اضافی پرداخته می شد. این روش ها نسبت به جراحی لیپوماتیک به صورت تهاجمی تری به تخلیه چربی ها می پرداختند.
در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری با ما همراه باشید تا بیشتر با جراحی لیپوماتیک آشنا شوید.

چگونگی لاغری موضعی با جراحی لیپوماتیک

همان طور که در مطالب قبلی از وب سایت تخصصی و حرفه ای دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی بیان شده است، جراحی لیپوماتیک روشی پرکاربرد برای لاغری موضعی است که در نقاط مختلفی از بدن همچون پهلو ، شکم ، ران ، پشت ، بازو و غیره استفاده می شود.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

دستگاه لیپوماتیک و تاثیرات آن

لاغری موضعی از طریق جراحی لیپوماتیک خطری برای افراد ندارد و در طی یک جلسه می تواند انجام شود و فرد را به نتیجه دلخواهش در راه رسیدن به اندامی زیبا و ایده آل برساند.
و در نهایت باعث افزایش اعتماد به نفس افراد شود. با استفاده از دستگاه لیپوماتیک می توان چربی های اضافی را تراشید و از بدن خارج کرد و شکل دلخواه را به بدن داد.

برای دریافت مشاوره تخصصی ، حرفه ای و رایگان  درخصوص جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

دستگاه لیپوماتیک

برخی افراد گمان می کنند که لیپوماتیک یا پیکر تراشی فقط به وسیله یک دستگاه خاص انجام می شود  ولی لازم به ذکر است که هر فردی با توجه به ویژگی های ظاهری که در اندام خود دارد برای دستیابی به یک اندام مناسب و ایده آل نیاز به تغییراتی خاص دارد. بنابراین با توجه به اندام هر فرد از تکنیک های مختلفی می توان برای لاغری موضعی آن ها استفاده کرد. که این تکنیک ها با توجه به نظر پزشک و متخصص زیبایی و جراح زیبایی انتخاب می شود.

مزایای جراحی لیپوماتیک برای لاغری موضعی

طبق نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری ، متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی ، جراحی لیپوماتیک مزایای متعددی را در جهت لاغری موضعی در پی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

  • جراحی لیپوماتیک نیاز به بستری شدن ندارد.
  • احتمال آمبولی پس از جراحی لیپوماتیک کمتر از لیپوساکشن خواهد بود.
  • خستگی ناشی از این جراحی زیبایی بسیار کمتر از سایر روش ها است.

سایر مزایای لیپوماتیک

  • بعد از این جراحی زیبایی بیمار باید فقط ۲ هفته از شکم بند استفاده کند
  • پس از این جراحی زیبایی پوست به صورت بهتر و سریع تری جمع می شود
  • پس از این جراحی پلاستیک میزان ترشحات و تورم بیمار بسیار کمتر خواهد بود
  • در جراحی لیپوماتیک از بی حسی موضعی استفاده می شود و بیمار دردی حس نخواهد کرد
  • لایه های چربی زیر پوست پس از این جراحی پلاستیک یکنواخت بوده و بقایای چربی نخواهند داشت

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی دکتر جعفری

جهت مشاوره رایگان و فوق تخصصی در رابطه با انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه شامل جراحی پروتز سینه و جراحی لیفت سینه ، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی و جراحی زیبایی باسن از جمله جراحی پروتز باسن ، جراحی لیفت باسن و  جراحی تزریق چربی به باسن و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری