جراحی لیپوماتیک بازو و لیفت بازو و مزایای آن

در این مقاله از وب سایت تخصصی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری، به جراحی لیپوماتیک بازو و لیفت بازو و مزایایی که این جراحی زیبایی برای افراد دارد پرداخته ایم، در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایای جراحی لیپوماتیک بازو آشنا شوید. 

جراحی لیپوماتیک بازو و لیفت بازو

لیفت بازو که با کاهش سایز بازوها همراه است روشی است که می تواند کمک بزرگی به کاهش سایز بازوها داشته باشد باعث فرم دهی و جمع کردن پوست افتاده بازوها نیز می شود. این جراحی زیبایی به افرادی توصیه می شود که در اثر لاغری بافت بازوهای آن ها دچار تغییر شده است و دارای افتادگی هستند، همچنین افرادی که بازوهای بزرگی دارند و برای از بین بردن چربی آنها دچار مشکل هستند مناسب است.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی لیپوماتیک ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی زیبایی باسن به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک بازو

ممکن است در یک فرد تجمع چربی های انباشته شده در قسمت بازوها قرار گرفته باشد که در این صورت نیاز است تا با روش های جراحی لیپوماتیک بازو ، لیپوساکشن و لیفت بازو اصلاح شود. 
امروزه جراحی زیبایی پیکر تراشی توانسته است بسیاری از مشکلات چاقی های موضعی را برطرف کند، لیپوساکشن و جراحی لیپوماتیک بازو کمک می کند تا مقداری از بافت های چربی از بدن خارج شود و فرم زیبای بازو مجدد به فرد برگردانده شود.

لاغری با لیپوماتیک و چگونگی انجام جراحی لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک در واقع روشی موثر برای کاهش سایز بدن است که می تواند در بیمارانی که دچار چاقی موضعی هستند مورد استفاده قرار بگیرد. البته باید توقع بیش از اندازه از جراحی لیپوماتیک نداشته باشید و نباید انتظار کاهش سایز بیش از اندازه از عمل داشته باید.

اهمیت انجام لیفت بازو

با توجه به اهمیت زیبایی بازوها در هنگام لباس پوشیدن و حفظ تناسب اندام لازم است تا روش هایی را پیش بگیرید که بتوانید به زودی صاحب یک اندام ایده آل شوید. به شما پیشنهاد می کنیم که توسط جراحی لیپوماتیک چربی های سلولیته را از بدن خارج کنید و صاحب یک اندام ایده آل شوید.
کاهش سایز در روش لیپوماتیک بسیار محسوس خواهد بود و این جراحی زیبایی نسبت به سایر روش ها قدرت لیفت کنندگی بالاتری دارد که می تواند حالت الاستینه پوست را تا مقداری حفظ نماید. لیپوماتیک همزمان با تخلیه چربی ها باعث مقداری لیفت بازو نیز می شود.

مزایای جراحی لیپوماتیک بازو

یکی از مهم ترین مزایای جراحی لیپوماتیک  امکان جراحی بدون بیهوشی است، لیپوماتیک نیازی به بی هوشی نداشته و به صورت کاملا سرپایی با بی حسی موضعی قابل انجام است. 
همچنین به دلیل عدم آسیب به بافت چربی ها می توان چربی های بیرون کشیده شده را در مناطقی دیگر نظیر باسن، سینه، پشت پا، پشت دست، ساق پا، لب ها، گونه ها و سایر نقاط تزریق کرد.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره در مورد لاغری با لیپوماتیک و جراحی لیپوماتیک بازو ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی باسن و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 

نمونه عمل های دکتر جعفری

در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری