جراحی لیفت پیشانی از نظر بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مطلب از وب سایت تخصصی بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص زیبایی بهترین جراح زیبایی در تهران “دکتر مهدی جعفری” با ما همراه باشید تا با جراحی لیفت پیشانی که یکی از روش های جوانسازی صورت است و ویژگی های آن آشنا شوید.

توضیح بهترین جراح زیبایی در خصوص جراحی لیفت پیشانی

امروزه لیفتینگ صورت تبدیل به یکی از روش های پرکاربرد جهت جوانسازی پوست هم در بین بانوان و هم بین آقایان شده است. جراحی لیفت پیشانی نیز یکی از این روش ها برای رفع چین چروک های صورت و پیشانی است و هم چنین می تواند به رفع خط اخم نیز کمک کند و باعث جوانسازی صورت شود.

با دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی در تهران تماس بگیرید و در زمینه پروتز سینه، لیفت سینه، لیفت باسن، پروتز باسن، جراحی بینی، جراحی شکم، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن، تزریق ژل و بوتاکس و تزریق چربی مشاوره رایگان دریافت کنید.

افراد مناسب برای جراحی لیفت پیشانی

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی افرادی که دارای شرایط زیر باشند برای انجام جراحی لیفت پیشانی و جوانسازی صورت مناسب هستند :

  • افرادی که دارای خط اخم در بین ابروها هستند
  • افرادی که سن آن ها بالا رفته از پیری صورت خود ناراضی هستند
  • افرادی که دارای چین و چروک در نواحی پیشانی و بالای صورت هستند
  • افرادی که ابروهای پایینی دارند و باعث می شود صورت آن ها خسته و ناراحت به نظر برسد

عوارض احتمالی جراحی لیفت پیشانی

بدون شک انجام هرگونه جراحی عوارضی را در پی خواهد داشت برخی از عوارض احتمالی جراحی لیفت پیشانی نیز عبارت‌اند از :

  • ممکن است ابروهای بالاتر از حد نرمال شوند.
  • اگر توسط فوق تخصص انجام نشود ممکن است به عصب پیشانی آسیب برسد.
  • ایجاد کبودی و ورم در اطراف چشم ها و صورت که بعد از حدود یک هفته برطرف خواهد شد.

سایر روش های جوانسازی پیشانی

علاوه بر لیفتینگ صورت و جراحی لیفت پیشانی روش های دیگری نیز برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی وجود دارند از جمله تزریق ژل که هم می تواند بین دو ابرو تزریق شود و هم در قسمت بالای ابروها و در نتیجه به پر کردن پیشانی کمک می کند. روش دیگر تزریق بوتاکس است که به از بین رفتن چین و چروک های پیشانی کمک می کند و با فلج کردن ماهیچه اطراف صورت به از بین رفتن چین و چروک های پیشانی و جوانسازی پوست کمک می کند

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر جعفری با سابقه ای طولانی در زمینه انواع جراحی های زیبایی از جمله عمل رینوپلاستی، عمل ابدومینوپلاستی، عمل لیپوماتیک و لیپوساکشن، تزریق بوتاکس و ژل بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی در تهران هستند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری