جراحی لیفت صورت با نخ توسط بهترین جراح زیبایی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی در تهران در این مطلب قصد دارند شما را با جراحی لیفت صورت با نخ و تاثیر آن بر جوانسازی پوست و افزایش زیبایی افراد آشنا کنند، در ادامه با ایشان همراه باشید.

جراحی لیفت صورت با نخ و کاربرد آن

ایجاد چین و چروک و یا افتادگی ها بر روی پوست صورت از نگرانی های افراد به خصوص خانم ها در تمام مراحل زندگی است. هر چند روش های مختلف طبیعی و شیمیایی برای درمان و جلوگیری از چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت ارائه شده است اما باید توجه داشت که بهترین انتخاب سخت است. نوع درمان مورد نیاز برای بهبود وضعیت پیش آمده و جوانسازی پوست با مشاوره یک متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همچون دکتر جعفری امکان پذیر خواهد بود.

جهت مشاوره درباره انواع روش های جوانسازی پوست از جمله تزریق ژل و تزریق بوتاکس ، لیفت صورت با نخ ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به تیم مشاوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

روش های جوانسازی پوست

برای درمان چین و چروک های صورت و جوانسازی پوست درمان های متفاوتی وجود دارد که عبارتند از:

  • درمان های دارویی جوانسازی پوست

کرم هایی ارائه می شوند که با ایجاد حالت الاستیکی در صورت باعث کشیده شدن آن می شوند، اما این اثر تا زمانی که کرم بر روی پوست قرار دارد باقی می ماند و باز هم به عنوان یک درمان موقت و کوتاه مدت شناخته می شود.

  • تزریق ژل و  تزریق بوتاکس

تزریق ژل و تزریق بوتاکس به صورت موقتی و به مدت زمان تقریبی ۶ ماه تا یک سال می تواند عوارض ناشی از پیری را کاهش دهد و به جای لیفت صورت با نخ کاربرد دارد.

  • استفاده از لیزر

با استفاده از لیزر CO2 فرکشنال  می توان چین و چروک ریز خصوصا اطراف چشم را برطرف نمود و به جوانسازی پوست کمک کرد و به جای جراحی لیفت صورت با نخ استفاده کرد.

  • لیفت صورت با نخ

در روش جراحی لیفت صورت با نخ جراح زیبایی از نخ های مخصوص که سازگار با بدن هستند استفاده می کند و با کشیدن قسمت های افتاده اقدام به جوانسازی پوست می کند. در واقع این روش کمک می کند تا پوست صورت محکم تر شود و از افتادگی های صورت و چین و چروک ها جلوگیری نماید. در واقع استفاده از نخ های قابل جذب آخرین روشی ساده و سریع برای لیفت صورت با نخ است.

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی و جوانسازی پوست از جمله لیفت صورت با نخ ،تزریق ژل و تزریق بوتاکس ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. همچنین می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری