جراحی لیفت باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مطلب با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی همراه باشید تا با خصوصیات و ویژگی های جدیدترین و پرکاربردترین روش جراحی زیبایی باسن که لیفت باسن است و همچنین پروتز باسن ، آشنا شوید.

کاندید مناسب جراحی لیفت باسن

اگر با ورزش و کاهش وزن ، شکل مناسب باسن بدست نیاید فرد می تواند کاندید جراحی زیبایی لیفت باسن یا پروتز باسن و ایمپلنت باسن شود که شامل موارد زیر است:

  • افرادی که به علت کاهش وزن زیاد یا افزایش سن، خاصیت کشسانی ( elasticity ) پوست آن ها از بین رفته و باسن شان دچار افتادگی شده است.
  • افرادی که در اثر ورزش نکردن یا سلولیت دچار چین و چروک و فرو رفتگی در ناحیه باسن شده اند.
  • فرد از لحاظ سلامت جسمی و روحی روانی در وضعیتی مطلوب باشد، سیگار نکشد، از عمل جراحی زیبایی توقعات واقعی داشته باشد و بعد از عمل برای رژیم غذایی مناسب و ورزش برنامه ریزی کند.

مشاوره تخصصی لیفت باسن و پروتز باسن

چهت مشاوره درخصوص جراحی زیبایی لیفت باسن ، پروتز باسن ، ایمپلنت باسن ، جراحی زیبایی سینه و جراحی زیبایی بینی و جراحی باسن به وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید. 

برای اینکه مشخص شود شما کاندید مناسبی برای جراحی باسن هستید یا خیر باید موارد فوق توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک  و زیبایی در مراجعه حضوری و معاینه بررسی شود.

چگونگی جراحی لیفت باسن

جراحی زیبایی لیفت باسن به صورت سرپایی یا بدون نیاز به بستری ( outpatient ) انجام می شود در این جراحی زیبایی معمولا از بیهوشی عمومی استفاده می شود. برش این عمل جراحی در ناحیه کمر در محل بستن کمربند یا کمی پایین تر از آن داده می شود و بعد از انجام برش پوست اضافی بریده و برداشته می گردد.

برای چربی اضافی متصل به پوست دو راهکار وجود دارد:

  • همراه با پوست اضافی چربی اضافی نیز برداشته شود و لیفت باسن انجام شود.
  • تنها پوست اضافی برداشته و چربی اضافی به ناحیه باسن انتقال داده شود، با این پروسیجر علاوه بر لیفت باسن ، بزرگ کردن باسن نیز صورت می گیرد.
  • با این عمل جراحی چین و چروک و فرورفتگی باسن کاهش، افتادگی اصلاح و باسن صاف تر و براق تر به نظر خواهد رسید.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی و جراح باسن در زمینه جراحی زیبایی باسن شامل  لیفت باسن ، پروتز باسن ، ایمپلنت باسن ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری