جراحی زیبایی لب ها توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با چگونگی انجام جراحی زیبایی لب و جراحی ترمیمی لب و همچنین کاربرد آن ها آشنا شوید. 

چگونگی جراحی زیبایی لب 

ممکن است لب ها بر اثر تصادف و یا عارضه و سانحه دچار تغییرات ظاهری شود، همچنین ممکن است سوختگی و پارگی باعث تغییر در بافت آن ها شود. در این مقاله سعی بر آن شده است که نحوه انجام و کاربرد جراحی ترمیم لب بیان گردد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این جراحی با مطب دکتر مهدی جعفری ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تماس بگیرید.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی شکم و غیره به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

تاثیر جراحی لب بر زیبایی

لب ها اعضای اصلی در زیبایی صورت محسوب می شوند و در صورت تخریب و یا تغییر آن هم به صورت مشهود می تواند در جذابیت و زیبایی فرد تاثیر منفی بگذارد. هرچند که این دسته از عوارض ناخواسته بوده و فرد تمایلی به آن ندارد اما می توان از آن به عنوان یک عضو برای جراحی زیبایی یاد کرد . این دسته از جراحی ها که به ترمیم نواقص لب ها می پردازد نیازمند یک جراح متبحر و با تجربه و بهترین متخصص زیبایی است.

کاربرد جراحی ترمیم لب

  • جراحی ترمیم لب در لب های بریده
  • جراحی ترمیمی لب در لب های دچار سوختگی
  • جراحی ترمیمی لب در لب هایی که در اثر تصادف بافت آن از بین رفته است
  • اصلاح مشکلات لب در کودکانی که به صورت مادرزادی دچار شکاف کام و لب هستند
  • سایر موارد

این جراحی زیبایی در بسیاری از موارد نیازمند تیم پزشکی با تجربه و متخصص می باشد و این اقدام توسط دکتر مهدی جعفری ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی قابل انجام است. این جراحی زیبایی نتایج درخشانی برای بازسازی لب ها و اصلاح معایب موجود در آن دارد و عزیزانی که از مشکلات ظاهری در لب ها رنج می برند می توانند با معاینه و بررسی دقیق جراح زیبایی برای ایده ال بودن این جراحی زیبایی مد نظر قرار بگیرند و طی جراحی ترمیمی لب ها بافت کلی لب و یا فرو رفتگی و بیرون زدگی ها را اصلاح نمود.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی در تهران

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم و غیره می توانید به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری