جراحی زیبایی سینه

دکتر مهدی جعفری

انواع روش های جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی 

جراحی زیبایی سینه در خانم ها روز به روز در سراسر جهان رو به افزایش است و به منظور زیباتر شدن و بهبود اعتماد به نفس در خانم ها و برخی آقایان انجام می شود. همچنین جهت درمان درد ستون فقرات و گردن و کاهش فشار بر روی شانه ها ، کوچگ کردن پستان از طریق جراحی ماموپلاستی نیز انجام می شود. جراحی سینه روش های مختلفی دارد که عبارتند از کوچک کردن پستان با پروتز سینه ، بالا کشیدن پستان از طریق لیفت سینه و کوچک کردن پستان یا ماموپلاستی.

جراحی پروتز سینه

بهترین راه برای فرم دهی پستان های کوچک و بزرگ تر کردن آن ها استفاده از عمل پروتز سینه است که این عمل بدون عوارض شایع و بدون تاثیر در شیردهی و بارداری می باشد.

کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

بهترین راه برای کوچک کردن پستان و کاهش سایز و حجم پستان ، عمل ماموپلاستی است که علاوه بر کاهش حجم پستان باعث بالا کشیدن و لیفت سینه نیز می گردد.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

بهترین روش برای رفع افتادگی پستان ، عمل ماستوپکسی یا همان لیفت سینه است که برای فرم دهی و افزایش زیبایی بدن در خانم ها انجام می گردد.

انواع جراحی زیبایی سینه ارائه شده توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عبارتند از:

دکتر مهدی جعفری با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، جراحی ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

جراحی سینه

درباره انواع عمل های   زیبایی سینه

جهت مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم