جراحی زیبایی پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مطلب با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی همراه باشید تا با جراحی زیبایی پروتز باسن و ایمپلنت باسن و لیفت باسن آشنا شوید.

 افراد مناسب برای جراحی زیبایی پروتز باسن

برای انجام جراحی زیبایی پروتز باسن و ایمپلنت باسن فرد باید حداقل ۱۸ سال سن و از لحاظ سلامت جسمی در وضعیت مطلوب باشد. همچنین از لحاظ روحی روانی نیز باید دارای ثبات باشد و علاوه بر آگاهی از این پروسیجر جراحی و عوارض آن دارای توقعات واقعی باشد. ایمپلنت باسن تا حدودی باعث بهبود فرم و اندازه باسن می شود اما این بدان معنا نیست که الزاما آنچه را که فرد در ذهن اش تصور کرده است ایجاد کند.

چهت مشاوره درخصوص جراحی زیبایی باسن ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی زیبایی بینی به وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید. 

مشاوره لیفت باسن و پروتز باسن

بنابراین هنگام ویزیت دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی  ، توقعات واقعی را با متقاضی در میان می گذارد تا با معاینه فیزیکی تعیین کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر. در فردی که چربی کافی برای تزریق به باسن وجود ندارد می توان از ایمپلنت استفاده کرد که بر خلاف تزریق چربی ریسک جذب چربی ندارد و فرم باسن ثابت باقی خواهد ماند.

روش جراحی باسن و ایمپلنت باسن

این جراحی معمولا به صورت سرپایی ، بدون بستری ( OUT PATIENT ) انجام می شود. مدت زمان این عمل به طور معمول ۲ ساعت است و معمولا ۶ ساعت بعد خروج از اتاق عمل در صورتی که فرد هوشیاری کامل خود را بدست آورده باشد و بتواند غذا بخورد و حالت تهوع نداشته باشد مرخص است . محل برش برای تعیین پروتز باسن در جراحی باسن معمولا بالا دو طرفه بر روی چین های باسن نزدیک خط وسط در جایی که دیده نشود قرار می گیرد.

پروتز باسن توسط دکتر جعفری

فوق تخصص جراحی پلاستیک از محل این دو برش در هر طرف یک پاکه ( فضای خالی ) برای پروتز در روی عضله یا ما بین عضله ایجاد و ایمپلنت را داخل آن قرار می دهد. بعد از قرارگیری ایمپلنت و پس از اطمینان از قرینگی و قرارگیری محل مناسب پروتز ، زخم ها دوخته می شود. در پایان عمل گارمنت فشاری CIMPRESSRON GARMENT یا همان گن پوشیده می شود.

بهترین جراح زیبایی و متخصص باسن

دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی و جراح باسن و بهترین جراح زیبایی در زمینه جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری