جراحی زیبایی لیپوماتیک و کاربردهای آن توسط بهترین متخصص زیبایی

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با جراحی زیبایی لیپوماتیک ، لاغری با لیپوماتیک ، لیپوساکشن و چگونگی استحمام بعد از لیپوماتیک آشنا شوید.

تفاوت جراحی زیبایی لیپوماتیک با لیپوساکشن

در لیپوساکشن بافت های چربی آسیب می بینند و فرد با بی هوشی عمومی این روش را انجام می دهد که با عوارض بسیار زیادی همراه خواهد بود اما جراحی لیپوماتیک عوارض کمتری داشته و با بی حسی موضعی قابل انجام است.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی لیپوماتیک ، لیپوساکشن ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی باسن به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

استحمام بعد از جراحی زیبایی لیپوماتیک

یکی از مواردی که باید بعد از استفاده از روش جراحی لیپوماتیک به آن توجه داشته باشید استحمام بعد از لاغری با لیپوماتیک است. طبق نظر دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی ، بهتر است موارد زیر را در هنگام حمام کردن رعایت کنید:

  • بعد از یک روز از جراحی زیبایی لیپوماتیک به حمام بروید.
  • ترجیحا از آب خیلی گرم برای دوش گرفتن استفاده نکیند.
  • از خوابیدن و یا نشستن طولانی مدت در وان حمام بپرهیزید.
  • حمام بعد از جراحی لیپوماتیک به کاهش کبودی ها و ورم ها کمک می کند.
  • تا زمانی که تخلیه کامل چربی ها صروت نگرفته است بهتر است هر روز به حمام بروید.
  • بدون اینکه به نواحی مورد نظر فشاری را وارد کنید به آرامی با دست خود ماساژ را به سمت پایین انجام بدهید.
  • نواحی که از آنجا لوله ها وارد شده اند به آرامی با آب و صابون شست و شو دهید و آن ها را خشک نگه دارید تا از عفونت زخم ها جلوگیری شود.

کدام نواحی از بدن را میتوان جراحی لیپوماتیک کرد 

از جراحی لیپوماتیک در تمامی قسمت های بدن از جمله شکم و پهلو، ران، ساق پا، بازو، از بین بردن چربی های اطراف زانو و از بین بردن غبغب می توان استفاده کرد.

آبا لاغری با جراحی لیپوماتیک درد دارد 

پیش از اینکه لوله های دستگاه از سوراخ های ایجاد شده وارد بدن بشوند نواحی مورد نظر بی حس می شود و فرد درد چندانی را احساس نخواهد کرد.

تاچه مدت بعد از لاغری با لیپوماتیک چربی ها برنمی گردند 

لاغری با لیپوماتیک بستگی به مراقبت های بعد از لیپوماتیک دارد، توجه داشته باشید که لیپوماتیک باعث کاهش سایز شما می شود و در صورتی که رژیم غذایی مناسبی نداشته باشید و همچنین ورزش را در فعالیت های روزانه خود قرار ندهید دوباره افزایش سایز خواهید داشت .

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لاغری با لیپوماتیک و لیپوساکشن می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 

مشاوره رایگان با دکتر جعفری

در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام کنید. به شما پیشنهاد می شود در انتخاب بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی دقت کافی داشته باشید و جراحی ماهر را انتخاب کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری