جراحی زیبایی لیفت صورت با نخ

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با چگونگی انجام جراحی زیبایی لیفت صورت با نخ و تاثیر آن بر افزایش زیبایی افراد و همچنین سایر روش های جوانسازی صورت و جوانسازی پوست از جمله تزریق بوتاکس و تزریق ژل آگاه شوید.

جراحی زیبایی لیفت صورت با نخ

بالا رفتن سن و چاق و لاغر شدن های متعدد تاثیرات بسیاری بر روی پوست و به خصوص صورت افراد می گذارد. لیفت صورت با نخ از روش های جوانسازی پوست و جوانسازی صورت است که تا حدودی موثر است و امروزه بسیار در میان مردم رایج گشته است. 

دکتر مهدی جعفری با ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی درباره روش های تزریق بوتاکس و تزریق ژل ، جراحی بینی ، جراحی سینه و جراحی باسن در خدمت شماست.

جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری زودرس

البته ممکن است عوامل دیگری مانند موارد زیر نیز در پیری زودرس افرد و یا ابتلا به مشکلات پوستی تاثیرگذار باشند:

  • وراثت 
  • کاهش وزن های شدید
  • استرس های بیش از اندازه
  • افزایش سن بعد از ۴۰ سالگی
  • بیش از حد در معرض آفتاب قرار گرفتن
  • استفاده از الکل در مراحل مختلف زندگی
  • استفاده از سیگار به مدت زمان زیاد و طولانی
  • امستعد بودن پوست برای ابتلا به آسیب های پوستی

عوامل موثر بر لیفت صورت با نخ

همانطور که می دانید نخ های به کار برده شده در لیفت صورت با نخ به صورت جذبی هستند و بعد از مدتی توسط پوست جذب می شوند، برای جذب کامل نخ ها حدودا چهار تا ۱۸ ماه زمان لازم است، میزان تاثیرگذاری نخ ها در لیفت صورت به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهم ترین آن ها نوع نخ و تعداد آن ها می باشد.

 سایر روش های جوانسازی صورت

با توجه به میزان تاثیر گذاری نخ ها در صورت، اثرات لیفتینگ نخ های کارگزاری شده بین یک تا پنج سال، توسط کلاژن و بافت ایجاد شده در پیرامون نخ ها باقی خواهد ماند. 
لذا به راحتی قابل فهم است که نوع و تعداد نخ های استفاده شده رابطه مستقیمی با ماندگاری اثرات درمانی و لیفت دارد.
 نکته بسیار مهم این است که این نخ ها قابل جذب هستند و با نخ های غیرقابل جذب مانند روش سیلویت که قبلا استفاده می شد و عوارض بسیاری دارند بسیار متفاوت هستند.

بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری

جهت مشاوره تخصصی درخصوص روش های جوانسازی پوست و جوانسازی صورت از جمله تزریق ژل و تزریق بوتاکس و انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک  دکتر جعفری