جراحی زیبایی لیفت بازو و مزایای آن توسط بهترین متخصص زیبایی

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با جراحی زیبایی لیفت بازو ، لیپوساکشن و لیپوماتیک بازو و چگونگی انجام آن توسط بهترین متخصص زیبایی و تاثیر آن بر افزایش زیبایی افراد آگاه شوید.

جراحی زیبایی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو که با کاهش سایز بازوها همراه است روشی است که می تواند کمک زیادی به کاهش سایز بازوها کند و باعث فرم دهی و جمع کردن پوست افتاده بازوها نیز می شود. این جراحی زیبایی به افرادی توصیه می شود که در اثر لاغری بافت بازوی آن ها دچار تغییر شده است و دارای افتادگی هستند، همچنین افرادی که بازوهای بزرگی دارند و برای از بین بردن چربی آن ها دچار مشکل هستند مناسب است.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی لیفت بازو ، جراحی شکم ، جراحی سینه ، جراحی بینی، جراحی باسن و سایر جراحی پلاستیک به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

لیپوساکشن و لیپوماتیک بازو

ممکن است در یک فرد تجمع چربی های انباشته شده در قسمت بازوها قرار گرفته باشد که در این صورت نیاز است تا با روش های لیپوساکشن و لیفت اصلاح شود. امروزه جراحی پیکرتراشی توانسته است بسیاری از مشکلات چاقی های موضعی را برطرف کند، لیپوساکشن و لیپوماتیک کمک می کند تا مقداری از بافت های چربی از بدن خارج شود و فرم زیبای بازو مجدد به فرد برگردانده شود.

تفاوت جراحی زیبایی لیفت بازو و لیپوماتیک بازو

لاغری با لیپوماتیک در واقع روشی موثر برای کاهش سایز بدن است که می تواند در بیمارانی که دچار چاقی موضعی هستند مورد استفاده قرار بگیرد. البته باید توقع بیش از اندازه از جراحی نداشته باشید و نباید انتظار کاهش سایز بیش از اندازه از عمل داشته باید.
معمولا آب کردن و از بین بردن چربی های انباشته شده در بازوها و یا پهلوها بسیار سخت است، ورزش و رژیم غذایی مشخص نیز نمی تواند به صورت قابل توجه تاثیر گذار باشد. با توجه به اهمیت زیبایی بازوها در هنگام لباس پوشیدن و حفظ تناسب اندام لازم است تا روش هایی را پیش بگیرید که بتوانید به زودی صاحب یک اندام ایده آل شوید.

موثرترین روش لاغری بازو

به شما پیشنهاد می کنیم که توسط جراحی لیپوماتیک چربی های سلولیته را از بدن خارج کنید و صاحب یک اندام ایده آل شوید. کاهش سایز در روش لیپوماتیک بسیار محسوس خواهد بود و این جراحی نسبت به سایر روش ها قدرت لیفت کنندگی بالاتری دارد که می تواند حالت الاستینه پوست را تا مقداری حفظ نماید. لیپوماتیک همزمان با تخلیه چربی ها باعث مقداری لیفت شدن بازو نیز می شود.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی

 دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همیشه سعی بر این دارد تا بهترین خدمات را جهت جلب رضایت مشتریانش به عمل آورد. شما عزیزان می توانید نمونه کارهای دکتر در زمینه جراحی لیفت بازو و لیپوماتیک بازو ، جراحی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی بینی و جراحی لیپوماتیک  را دراین قسمت و همچنین در صفحه اینستاگرام مشاهده نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک  و زیبایی دکتر مهدی جعفری