جراحی شکم و ابدومینوپلاستی توسط بهترین متخصص زیبایی

جراحی شکم و ابدومینوپلاستی به برداشتن چربی ها از ناحیه شکم و دور ناف و در مواردی برداشتن پهلوها گفته می شود با دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی همراه باشید تا با این جراحی زیبایی و جراحی لیپوماتیک آشنا شوید.

روش های جراحی زیبایی شکم و ابدومینوپلاستی 

معمولا افرادی که دارای شکم های بزرگ و جلو زده هستند تمایل بسیاری به این نوع جراحی ها دارند، زیرا در طی یک جلسه شکم بزرگ و آویزان خود را به یک شکم صاف و بدون چربی تبدیل می کنند.
برای زیبایی شکم جراحی های مختلفی ارائه شده است، تشخیص نوع جراحی با جراح متخصص است تا بتواند بهترین نتیجه را از جراحی شما بگیرد و میزان رضایتمندی شما را افزایش دهد. همانطور که قبلا اشاره شد این جراحی از طریق روش جراحی لیپوماتیک و یا روش ابدومینوپلاستی قابل انجام خواهد بود.

فواید جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

این جراحی زیبایی با توجه به مواردی مانند سن و میزان شلی و افتادگی پوست شکم مشخص می شود، همچنین وزن ایده آل برای جراحی نیز مد نظر خواهد بود، پزشک جراح با معاینه شما می تواند بهترین روش را برای زیبا سازی این ناحیه به کار بگیرد. در برخی افراد استفاده از یک روش ترکیبی ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک مورد است .

اگر به دنبال اندامی ایده آل و زیبا هستید و می خواهید جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی لیپوماتیک و یا سایر جراحی زیبایی را انجام دهید، با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی  و بهترین متخصص زیبایی تماس بگیرید.

ابدومینوپلاستی یا جراحی لیپوماتیک 

در حال حاضر لاغری شکم به ۴ روش ارائه می شود :

  •  ابدومینوپلاستی یا جراحی با برش 
  •  جراحی لیپولیزر و خارج کردن چربی زیر پوستی با استفاده از لیزر 
  • جراحی شکم با لیپوماتیک
  •  ترکیب چند روش باهم

ابدومینوپلاستی یک جراحی برای برداشتن چربی است، اما در نهایت نیاز به ایجاد برش و بخیه دارد، این روش معمولا برای شکم های شل و آویزان مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت لاغری با لیپوماتیک با لیپولیزر

 در روش لاغری با لیپوماتیک نیز چربی ها با استفاده از یک میله ی فلزی از بدن خارج می شود، تنها تفاوت روش جراحی لیپوماتیک با لیپو لیزر این مورد است که در لاغری با لیپوماتیک می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر بدن منتقل نمود. این روش نیازی به برش جراحی ندارد و در واقع یک روش لاغری غیر تهاجمی محسوب می شود.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی شکم ،  جراجی زیبایی بینی  ، جراحی زیبایی سینه و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. بنابراین پیشنهاد می شود در صورتیکه تمایل دارید تا یکی از روش های لاغری را انتخاب کنید از مشاوره ی صادقانه ی دکتر جعفری استفاده کنید. 
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر مهدی جعفری