جراحی سینه یا ماموپلاستی

کوچک کردن سینه و ماموپلاستی و لیفت سینه امروزه در بین بانوان طرفداران زیادی به دست آورده است و پرکاربرد شده است. در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با این جراحی پلاستیک آشنا شوید.

عوامل موثر بر جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی

عوامل زیادی بر بزرگ شدن بیش از حد پستان ها تاثیر دارند از جمله وزن اشخاص ، ژن، هورمون و نوع اسکلت بندی بدن آن ها. پستان ها نسبت به هورمون استروژن نیز حساسیت دارند و ممکن است گاهی بر اثر هورمون تراپی نیز سینه ها بزرگ شوند.
برخی از خانم ها ممکن است سینه هایی داشته باشند که اندازه آن ها با سایر اجزای بدن شان تناسب نداشته باشد و بزرگ تر باشد.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

فواید کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی فواید و کاربردهای زیادی برای خانم ها دارد. از جمله این که این جراحی پلاستیک به آن ها کمک می کند تا از ظاهر خود راضی شوند و همچنین افتادگی پستان های آن ها نیز برطرف شود و اندام شان زیباتر شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص ماموپلاستی، لیفت سینه ، پروتز سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک و تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

کوچک کردن سینه همچنین به سلامت آن ها نیز کمک می کند زیرا بزرگ بودن پستان ها فشار زیادی به کمر و سرشانه ها وارد کرده و در بلند مدت آسیب های جدی به بدن اشخاص وارد می شود.

نکات ضروی در جراحی سینه

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، قبل از انجام عمل جراحی پلاستیک پستان یا ماموپلاستی و همچنین لیفت سینه و پروتز سینه لازم است با متخصص زیبایی مشورت نمایید.
و این جراحی زیبایی را به یک جراح زیبایی ماهر و خبره بسپارید. لازم به ذکر است پس از این جراحی پلاستیک و ماموپلاستی از درد گردن و درد کمر راحت خواهید شد.

مشاوره انواع جراحی زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص کوچک کردن پستان ، ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک و تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی

پروتز سینه یکی از مهم ترین انواع جراحی زیبایی است که تاثیر بسیار زیادی هم در زیبایی اندام افراد و افزایش به اعتماد به نفس آن ها دارد ، لذا با توجه به اهمیت زیادی که این جراحی پلاستیک دارد لازم است بیمار در انتخاب جراح زیبایی و متخصص زیبایی به خوبی دقت کند.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری