جراحی پروتز سینه و جراحی سینه و نکات مهم بعد از آن

جراحی پروتز سینه که یکی انواع پرکاربرد جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی است امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مطلب دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران قصد دارند توضیحات و نکات مهمی را درخصوص جراحی زیبایی سینه بگویند، در ادامه با ایشان همراه باشید.

بعد از جراحی پروتز سینه چه اتفاقی می افتد

قابل ذکر است که بعد ازجراحی پروتز پستان و ماموپلاستی همچون سایر انواع جراحی زیبایی بیمار درد خواهد داشت، اما میزان این درد برای هر فرد با دیگری متفاوت است زیرا درد در جراحی به عواملی مختلفی همچون عوامل فیزیولیکی بدن بیمار بستگی دارد.

DR.JAFARI

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی پستان یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

کاهش درد بعد از جراحی سینه

طبق نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری برای کاهش درد در چند روز نخست بعد از جراحی پروتز سینه بهتر از مسکن های تجویز شده توسط متخصص زیبایی استفاده کنید.
بعد از این جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ، ممکن است از نظر بیمار سینه هایش خیلی بالا باشند ولی باید توجه داشت که این امر طبیعی است و بعد از مدتی به دلیل نیروی جاذبه زمین سینه به سمت پایین تر خواهند آمد. توجه داشته باشید که بعد از ماموپلاستی به احتمال زیاد سینه دچار تورم خواهند شد و این موضوع کاملا طبیعی است.

میزان فعا لیتهایی ک بعد از عمل پروتز سینه میتوانید انجام دهید:

-در هفته اول بعد از عمل طاق باز و از هفته دوم ميتوانيد به پهلو بخوابيد اما خوابيدن بر روي شكم و سينه تا دو ماه ممنوع است
-تا سه هفته بعد از عمل از بلند كردن وزنه سنگين تر از ٥ كيلو گرم خودداري كنيد اما مجاز به انجام كارهاي روزمره هستيد.

-حداقل در سه هفته اول بعد از عمل رژيم غذايي تان به نحوي باشد كه يبوست نداشته و شكم نرم كار كند كه هنگام اجابت مزاج فشار خون شما بالا نرود.

DR.JAFARI

شیردهی بعد از پروتز سینه و ماموپلاستی

بعد از جراحی پروتز سینه هیچ مانعی برای حاملگی و شیردهی نخواهید داشت. به طور کلی بعد از ماموپلاستی و یا کوچک کردن سینه و همچنین بزرگ کردن آن هیچ مانعی برای حاملگی نخواهید داشت و اگر در طی دوره بارداری سینه بزرگ شود اطمینان داشته باشید که بعد از دوران شیردهی دوباره سایز سینه مانند قبل از بارداری خواهد شد.
به عبارتی بعد از دوران حاملگی و شیردهی اندازه پروتز تغییر نخواهد کرد و مانند روز اولش باقی می ماند.

بهترین جراح زیبایی در تهران

به جرات می توان گفت دکتر مهدی جعفری با سابقه طولانی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی باسن ، جراحی پروتز سینه وماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جراحی لیپوماتیک یکی از بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران هستند. 

نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی در زمینه پروتز سینه ، جراحی باسن و جراحی بینی و جراحی شکم می توانید به صفحه اینستاگرام ایشان وارد شوید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری