جراحی زیبایی بینی گوشتی و استخوانی و تفاوت های آنها توسط متخصص زیبایی

 در این مقاله با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” همراه باشید تا ضمن آشنایی با روش های جراحی زیبایی بینی گوشتی و استخوانی ، از تفاوت های آنها نیز آگاه شوید.

جراحی زیبایی بینی استخوانی توسط بهترین متخصص زیبایی

برای اینکه  برآمدگی و نقایص بینی های استخوانی را بتوان از بین برد از غضروف ها و استخوان های بینی برداشته می شود و پس از ایجاد شدن شکاف ها، پوست توسط جراح بینی بلند شده و جراح بینی می تواند به استخوان ها و غضروف ها دسترسی پیدا کند. برآمدگی هایی که در بینی های استخوانی وجود دارد با توجه به تشخیص متخصص زیبایی با یک ابزاری شکسته می شود و یا اینکه جراح آن را با سمباده هایی مخصوص شکل می دهد تا بتواند دقت بیشتری را در از بین بردن بخش های زائد داشته باشد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی بینی گوشتی و رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی زیبایی باسن به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

عوارضی که بعد از جراحی بینی استخوانی افراد با آن مواجه می شوند مانند جراحی رینوپلاستی خواهد بود و اگر جراحی توسط یک متخصص زیبایی با تجربه و متبحر صورت گرفته باشد علائم بعد از جراحی به کمترین میزان ممکن خواهد رسید. هزینه جراحی بینی استخوانی در هر فردی متفاوت خواهد بود و جراح بینی بعد  از معاینه بینی فرد و اقداماتی که قرار است بر روی بینی انجام دهد هزینه را اعلام خواهد کرد.

جراحی زیبایی بینی گوشتی

یکی از روش هایی که برای جراحی بینی های گوشتی به کار برده می شود کم کردن اندازه بینی با ایجاد برش در بخش پایین سوراخ بینی است و این روش برای کسانی که دارای بافت بینی پهن و بینی های گوشتی هستند استفاده می شود. شکاف هایی که در این بینی ها به وجود می آید به شکل شکاف های مستطیلی، الماسی و مثلثی هستند.
جراح بینی در بخیه زدن برش های به وجود آمده در جراحی زیبایی بینی گوشتی باید دقت فراوان به خرج دهد، زیرا مخفی کردن زخم ها مقداری در بینی های گوشتی دشوار است. برای اینکه بتوان جراحت های باقی مانده در قسمت آلار بینی را مدیریت کرد، چون پوست سوراخ های بینی چرب است از استروئید برای سرعت بخشیدن بهبود جای زخم ها استفاده می شود.

مقایسه پوست در بینی های استخوانی و گوشتی

معمولا بینی های گوشتی در مقایسه با بینی های استخوانی دارای پوست های ضخیم تری هستند. پس پزشکان در این موارد ابتدا باید پوست بینی گوشتی را از ضخامت زیاد خارج و نازک کنند. پوست از لایه های متفاوتی تشکیل می شود یکی از این لایه ها که پزشکان جراح می توانند روی آن کار کنند لایه چربی زیر پوست بینی است، متخصص زیبایی به طور ماهرانه ایی این قسمت را جدا کرده و باعث می شود که پوست بینی از حالت ضخیم بودن مقداری خارج شود.

مزایای جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

  • افرادی که به دلیل ظاهر بینی پهن و یا برآمده و قوز دار از ظاهر خود گله دارند و اعتماد به نفس خود را در جمع ها از دست داده اند، می توانند با ایجاد تغییرات کوچکی با انجام جراحی زیبایی بینی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.
  • ظاهر بینی به تنهایی ممکن است دارای نقش های زیادی باشد، اما یکی دیگر از فاکتورهایی که در جراحی زیبایی بینی به آن توجه می شود تناسب بینی با دیگر اجزای صورت خواهد بود که باعث بهبود ظاهر فرد و همچنین ایجاد یک چهره جدید و زیبا خواهد شد.
  • جراحی زیبایی بینی می تواند در کنار جراحی بینی که برای درمان مشکلات تنفسی انجام می شود، صورت بگیرد. در این جراحی تمامی ناهنجاری های تنفسی و عملکرد بینی بررسی خواهد شد و در کنار آن فرد می تواند از ظاهر بینی خود نیز رضایت داشته باشد.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و رینوپلاستی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی بینی گوشتی و جراحی زیبایی بینی استخوانی ، مراقبت های بعد از جراحی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی زیبایی باسن می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری