جراحی بینی یا رینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

امروزه جراحی بینی یا رینوپلاستی محبوبیت بسیاری یافته است، با بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری همراه باشید تا با این جراحی آشنا شوید.

انواع روش های جراحی بینی یا رینوپلاستی

امروزه اکثر افراد علاقه مندند که بینی زیبا داشته باشند و تناسب چهره شان را حفظ نمایند تا جذابیت شان افزایش یابد، اغلب با جراحی بینی یا رینوپلاستی اقدام به زیبایی بینی خود می کنند. نام دیگر جراحی زیبایی بینی ، رینوپلاستی است، که ویژگی های خاص خود را دارد و جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته صورت می گیرد که روند انجام جراحی در هر روش فرق دارد.

جراحی زیبایی بینی به روش باز توسط بهترین متخصص زیبایی

در این روش پوست وسط بینی برش داده می شود و پوست بینی بلند شده و اصلاحات مورد نیاز انجام می گیرد. این روش بیشتر در بینی هایی که دارای نوک پهن هستند صورت می گیرد. همچنین از این روش می توان برای جراحی بینی های کج و بینی هایی که نقص مادرزادی دارند استفاده نمود. در صورتی که بینی نیاز به استفاده از غضروف جهت ترمیم و تقویت بینی داشته باشد باید از این روش استفاده نمود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص رینوپلاستی ، عمل زیبایی سینه ، عمل زیبایی شکم و عمل زیبایی باسن به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

جراحی زیبایی بینی به روش بسته

از این روش برای انجام عمل بینی هایی که قوز کمی دارند و نیاز به ترمیم خاصی در نوک بینی ندارند استفاده می شود. در این روش دستکاری بینی بسیار کم خواهد بود.

مراحل جراحی بینی یا رینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

در انجام این عمل زیبایی در ابتدا قسمت های اضافی بینی برداشته می شود و بعد از آن متخصص زیبایی اقدام به ترمیم و تقویت غضروف بینی جهت شکل دهی بینی و جلوگیری از افتادگی بینی می نماید. برای تقویت بینی از غضروف های بینی خود بیمار استفاده می شود.
جهت باریک کردن و جمع کردن نوک بینی از نخ های بخیه استفاده می شود. این نخ ها قابل جذب هستند. بعد از تنظیم زوایای بینی مخاط و پوست بریده شده در حین عمل ترمیم خواهد شد و داخل آن پانسمان گذاشته و بینی گچ گرفته می شود.

سن مناسب جراحی بینی از نظر بهترین متخصص زیبایی

شاید برای شما هم سوال باشد که سن مناسب برای انجام این عمل زیبایی چه سنی است؟ برای خانم ها حداقل سنی که باید جراحی بینی انجام گیرد ۱۶ سال تمام و برای آقایان ۱۷ سال تمام است. دلیل این رنج سنی این است که غضروف های بینی تا این سنین در حال رشد هستند و به همین دلیل اگر جراحی بینی انجام گیرد ممکن است که مشکلاتی در ظاهر بینی به وجود آید و پشت آن گود شود.
همچنین حداکثر سن برای انجام جراحی بینی ۷۰ سالگی است زیرا بعد از این سن مشکلاتی در ترمیم بینی صورت می گیرد و همچنین خطراتی از قبیل عوارض بیهوشی و یا بیماری های زمینه ای ممکن است برای فرد مشکل آفرین باشد.

راهکار موفقیت در جراحی بینی یا رینوپلاستی

برای اینکه بتوانید یک عمل جراحی زیبایی بینی موفق داشته باشید، نیاز است که در مرحله ی اول در انتخاب بهترین جراح زیبایی دقت نمایید. بهترین متخصص زیبایی بینی باید مهارت های مورد نیاز جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی را داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو عمل جراحی زیبایی بینی را انجام دهد.

بهترین متخصص زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص رینوپلاستی، مراقبت های بعد از آن و سایر انواع عمل های زیبایی می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری