جراحی بینی یا رینوپلاستی و جایگاه آن در ایران

امروزه جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از متداول ترین انواع جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک شده است ، این نوع جراحی زیبایی و پلاستیک به خصوص در کشور ما طرفداران زیادی دارد. در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با جایگاه رو به رشد رینوپلاستی در ایران آشنا شوید.

جراحی بینی یا رینوپلاستی در ایران

کشور ایران به عنوان پایتخت رینوپلاستی در جهان شناخته شده است. سابقه جراحی بینی در کشور ما به ۵۰ سال گذشته مربوط می شود ، و روز به روز به طرفداران آن نیز افزوده می شود.

شما عزیران جهت مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص جراحی لیپوماتیک ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، پروتز سینه و لیفت سینه ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن شامل پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

دلایل افزایش جراحی بینی در خاورمیانه

طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده، بزرگ ترین اسکلت و استخوان بینی مربوط به منطقه خاورمیانه می شود که جراحی بینی بیشترین تغییرات را در آن ها ایجاد خواهد کرد.
شاید به همین دلیل باشد که رینوپلاستی در بین مردمان خاورمیانه و به خصوص کشور ایران طرفداران زیادی دارد.

تاریخچه جراحی زیبایی بینی در ایران

یکی از اصلی ترین دلایل علاقه ایرانیان به رینوپلاستی مربوط به فرم ژنتیکی بینی و صورت آن ها و همچنین شاخص های نژادی می شود. متاسفانه بینی بزرگ با قوز استخوانی در بین ایرانیان زیاد است ، در منطقه خاورمیانه اکثر بینی ها به صورت اسکلت استخوانی و غضروفی بوده و نسبتا بزرگ است و این موضوع باعث می شود زیبایی افراد تحت تاثیر قرار بگیرد.

تاثیر بینی بزرگ بر چهره افراد

بینی بزرگ سن افراد را بیشتر از حد معمول نشان می دهد و به خصوص در خانم ها حالت چهره مردانه به آن ها خواهد داد.
ولی با انجام جراحی بینی توسط بهترین جراح زیبایی همچون فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری کل صورت افراد دچار تغییرات شده است و در واقع نتیجه و تاثیر این جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک بر افزایش زیبایی افراد با سایر جراحی های زیبایی صورت قابل مقایسه نیست.

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره رایگان و تخصصی درباره انواع روش های جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن از جمله پروتز باسن و لیفت باسن و تزریق چربی باسن ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و لیفت سینه و پروتز سینه می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر جعفری

 در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری