جراحی زیبایی بینی استاندارد توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جراحی زیبایی بینی استاندارد طی اقدامات و ملزومات ویژه ای توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی انجام می شود، رعایت موارد و نکات ضروری در این جراحی زیبایی باعث می شود تا نتیجه ی عمل بینی یا رینوپلاستی با میزان رضایتمندی بالایی همراه باشد.

ویژگی جراحی زیبایی بینی استاندارد 

جراح زیبایی یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با معاینه ی دقیق بینی مشکلات آن را بررسی نموده و بهترین تصمیم برای جراحی زیبایی بینی را با توجه به چهره ی بیمار در نظر می گیرد.
اما شاید این سوال برای بیماران به وجود بیاید که استاندارد کلی برای تعریف یک بینی زیبا چیست؟

جهت مشاوره تخصصی درخصوص رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم  و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

ویژگی بینی استاندارد و زیبا

عمل بینی نیازمند دقت و ظرافت و تجربه ی بسیار زیاد و به بیان بهتر نیازمند مهارت و هنر آفرینی از جانب پزشک یا متخصص زیبایی است، جراح با توجه به فرم چانه و استخوان صورت و هم چنین بررسی نوع بینی (گوشتی- غضروفی- استخوانی) تصمیم می گیرد که بینی بیمار در چه زاویه ای قرار دارد و به چه میزان باید تغییرات در آن ایجاد شود.

معیارهای جراحی زیبایی بینی استاندارد

در معاینه ای که جراح زیبایی یا متخصص زیبایی انجام می دهد نیاز است تا علاوه بر بررسی میزان انحراف و برآمدگی بینی، به تناسب اجزا صورت نیز توجه کافی بشود.
هماهنگی بینی با سایر اجزای صورت یک مساله بسیار مهم است که طبق استانداردهای زیبایی باید مورد توجه قرار بگیرد.

تناسب بینی در جراحی رینوپلاستی

بینی در حالت تمام رخ باید با پیشانی ها و گونه ها همخوانی داشته باشد، برای درک این موضوع اگر در نمای سه رخ، صورت را به ناحیه تقسیم کنیم، بینی و پهنای آن باید یک قسمت از این پنج ناحیه را تشکیل دهد، در واقع بینی باید در ۱/۵ میانی صورت قرار بگیرد.
بسیاری از جراحان پهنای پایه بینی را با اندازه پهنای چشم مورد بررسی قرار می دهند تا میزان پهن یا باریک بودن آن مشخص شود. جراحی زیبایی بینی یک عمل کاملا تخصصی برای زیبا سازی محسوب می شود، می توانید تغییرات مشهود بعد از رینوپلاستی را در نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری مشاهده بفرمایید.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی در زمینه جراحی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری که بهترین جراح زیبایی هستند را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری