با ما تماس بگیرید

تهران، جردن، بین میرداماد و چهار راه جهان کودک، برج نگین، طبقه ۱۱ ، واحد ۱۱۰۳، تلفن : ۸۸۸۸۰۱۷۲ و ۸۸۸۸۰۱۷۱

با دکتر تماس بگیرید

جراحی زیبایی باسن

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی سابقه ای طولانی در انواع جراحی زیبایی باسن از جمله پروتز باسن ، تزریق چربی باسن و لیفت دارند.

جراحی زیبایی باسن

جراحی باسن یا اندام تحتانی به منظور فرم دهی و رفع شلی پوست ناحیه زیر شکم، قسمت خارجی ران ها، باسن و به طور کلی قسمت هایی که در اثر کاهش وزن شدید دچار شلی و افتادگی شده اند، طراحی شده است. جراحی باسن توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با بهترین دستگاه ها انجام می شود.

در سال های اخیر جراحی باسن علاوه بر بیمارانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند و کاهش وزن شدید داشته اند، برای بیمارانی که درجات پایین تر کاهش وزن را داشته اند اما نسبت به شلی نواحی باسن نگرانند نیز استراتژی موفقی بوده است. جراحی باسن ، در فرم دهی و اصلاح بد شکلی نواحی پایین تنه، به عنوان یک جراحی قدرتمند شناخته شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

انواع جراحی باسن

جراحی باسن انواع مختلفی دارد که به روش های متعددی نیز انجام می شود. انواع این جراحی پلاستیک ارائه شده توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص عبارتند از:

دکتر مهدی جعفری با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی پلاستیک از جمله رینوپلاستی یا جراحی پلاستیک بینی ، جراحی پلاستیک سینه از جمله پروتز سینه ، لیفت سینه و کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی ، جراحی پلاستیک شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ،  لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

جراحی زیبایی باسن و پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

برای دیدن نمونه جراحی های ماموپلاستی ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم