جراحی باسن و جراحی پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی باسن امروزه طرفداران زیادی هم در بین خانم ها و هم بین آقایان پیدا کرده است، در این مطلب از وب سایت دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ما همراه باشید تا با چگونگی انجام انواع روش های پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن آشنا شوید.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

روش های مختلف جراحی باسن

همان طور که در مطالب قبلی در وب سایت تخصصی و حرفه ای دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، بیان شده است  این جراحی پلاستیک و زیبایی روش های مختلفی دارد.

پرطرفدارترین روش ها

برخی از پر طرفدارترین آن ها به خصوص در بین بانوان عبارتند از جراحی پلاستیک پروتز ، جراحی زیبایی لیفت و جراحی زیبایی تزریق چربی باسن . قابل ذکر است که در بین این روش های جراحی زیبایی و پلاستیک ، جراحی زیبایی پروتز از همه پرکاربرد تر است.

چگونگی استفاده از پروتز باسن

در جراحی زیبایی باسن با استفاده از پروتز باسن جراح زیبایی و متخصص زیبایی حرفه ای همچون دکتر مهدی جعفری ، در بخش استخوانی خارجی باسن که زیر لباس قرار می گیرد ، برش می زند و آن ناحیه را باز می کند ، سپس پروتز باسن را در آن ناحیه وارد می کند.

جهت مشاوره تخصصی ، رایگان و حرفه ای درخصوص جراحی زیبایی سینه از جمله جراحی پروتز سینه و جراحی لیفت سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، پروتز باسن ، جراحی  لیفت باسن و جراحی تزریق چربی باسن و جراحی لیپوماتیک به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

محل قرارگیری پروتز

پروتز باسن را می توان در نواحی مختلفی از باسن قرار داد ، اما پر کاربردترین ناحیه زیر عضله و زیر فاشیا  است. سایر نواحی که گاهی ممکن است پروتز را در آن ها قرار دهند عبارتند از داخل عضله باسن که کاربرد های کمتری دارند.

چگونگی تزریق چربی باسن در جراحی زیبایی باسن

در روش تزریق چربی باسن در این جراحی پلاستیک ، جراح زیبایی و متخصص زیبایی چربی های اضافی فرد را از نواحی مختلفی همچون شکم ، پهلو ، کمر با انجام جراحی لیپوماتیک یا لیپوساکشن از بدن خارج می کند. سپس این چربی های خارج شده را به باسن تزریق کرده و فرمی زیبا و جذاب به باسن می دهد که باعث افزایش زیبایی و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس افراد خواهد شد.

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در زمینه جراحی پلاستیک از جمله جراحی پروتز ، جراحی تزریق چربی باسن و جراحی لیفت ، جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه شامل جراحی پروتز سینه ، جراحی لیفت سینه و ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی لیپوماتیک خدمات ارزنده و حرفه ای و خوبی را ارائه می دهد.
لازم به ذکر است انواع روش های جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین لیفت از جمله حساس ترین انواع جراحی زیبایی است ، لذا شما عزیزان باید دقت کافی در انتخاب جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ماهر داشته باشید. دکتر جعفری با ارائه مشاوره رایگان و تخصصی در خدمت شماست.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری