جراحی پلاستیک باسن و بررسی عوارض احتمالی آن

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران در این مطلب توضیحات کاملی را در خصوص انواع جراحی پلاستیک باسن از جمله جراحی پروتز باسن ، لیفت باسن و جراحی تزریق چربی باسن و اینکه آیا این جراحی زیبایی عوارضی را در پی خواهد داشت یا خیر ارائه کرده اند، در ادامه با ما همراه باشید تا با پروتز باسن بیشتر آشنا شوید.

جراحی پلاستیک باسن چه عوارضی دارد

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی ، این جراحی پلاستیک عوارض خاصی که بتواند مانع از انجام این جراحی زیبایی شود ندارد. اما گاهی ممکن است برخی از عوامل را به دنبال داشته باشد که بهتر است شخص مراجعه کننده قبل از انجام این جراحی از آن ها آگاه باشد.

جهت مشاوره تخصصی و زایگان در خصوص جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، تزریق چربی باسن ، جراحی لیپوماتیک ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

عوارض پزشکی بعد از جراحی باسن

پروتز باسن ممکن است برخی عوارض پزشکی را به دنبال داشته باشد که این عوارض برای همه جراحی های زیبایی و جراحی پلاستیک ممکن است پیش بیاید. برخی از آن ها عبارتند از عفونت ، انقباض کپسولی ، سوزن سوزن شدن پوست بیمار و باز شدن زخم.

عوارض روانی جراحی پلاستیک باسن

همان طور که گفتیم جراحی باسن به روش های مختلفی انجام می شود که عبارتند از : جراحی لیفت باسن ، جراحی پروتز باسن و جراحی تزریق باسن . بعد از هرکدام از این انواع جراحی باسن ممکن همه انتظارات فرد مراجعه کننده برآورده نشود و موجب نارضایتی فرد شود ، لذا فرد بیمار و مراجعه کننده باید انتظارات قابل قبولی را از نتیجه جراحی باسن خود داشته باشد.

عوارض فیزیولوژیکی جراحی باسن

بعد از جراحی پلاستیک باسن همچون سایر جراحی های زیبایی که با بی هوشی همراه هستند ، بدن فرد بیمار ممکن است نسبت به داروهای بیهوشی واکنش نشان دهد. اما نگران نباشید این واکنش ها خطر خاصی را برای فرد ندارد و خیلی زود توسط تیم پزشکی حاضر در اتاق عمل بر طرف خواهند شد. 

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران

به جرات می توان گفت دکتر مهدی جعفری با سابقه طولانی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی پلاستیک باسن ، جراحی زیبایی سینه شامل لیفت سینه ، پروتز سینه و ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جراحی لیپوماتیک و تزریق بوتاکس و تزریق ژل یا فیلر یکی از بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران هستند. 

نمونه کارهای دکتر جعفری

 شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر جعفری در زمینه جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی شکم و غیره می توانید می توانید به صفحه اینستاگرام دکتر مهدی جعفری مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری