جراحی زیبایی ترمیمی پیشانی و بررسی آن توسط بهترین متخصص زیبایی

در این مقاله با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری همراه باشید تا با نکات ضروری در جراحی زیبایی ترمیمی پیشانی و انواع آن آشنا شوید.

انواع جراحی زیبایی ترمیمی پیشانی

بسته به وجود آسیب یا ناهنجاری در بافت نرم یا استخوان پیشانی، اعمال جراحی ترمیمی پیشانی و جراحی زیبایی پیشانی به دو دسته تقسیم می شوند:

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی به تیم مشاوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی”دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

  • جراحی ترمیمی پوست و بافت نرم پیشانی 

در مواردی کاربرد دارد که ناحیه پیشانی دستخوش تغییرات ناخواسته ای شود که ظاهر صورت را تحت تاثیر قرار بدهد، معمولا پیشانی ها بر اثر عواملی چون تصادف، سوختگی ها و بریدگی ها دچار عوارضی می شوند که در نهایت منجر به تخریب بافت پوستی ناحیه پیشانی می گردد.
جراحی ترمیم پیشانی در موارد سوختگی می تواند بافت از بین رفته را از سایر قسمت های بدن جبران کند و در واقع این اقدام با برداشتن پوست از سایر نقاط بدن و پیوند آن به پیشانی انجام شود. همچنین در مواردی که پیشانی دچار بریدگی شده باشد و نیاز به پیوند و جراحی های بسیار ظریف باشد و در مواردی که وجود خطوط عمیق در سطح پوست مشهود باشد مورد استفاده قرار می گیرد، این جراحی که با اقدامات بسیار فوق تخصصی قابل انجام است تا حدود بسیار زیادی از بافت پیشانی را اصلاح کرده و ظاهر زیباتری به آن می دهد. در واقع این جراحی، جراحی زیبایی محسوب نمی شود و به ترمیم ضایعه ایجاد شده بر روی صورت می پردازد.

  • بازسازی فرم پیشانی و جمجمه یا کرانیوپلاستی

این جراحی در برخی از کودکان که دچار بدشکلی جمجمه ای (دفورمیتی) به صورت مادرزادی هستند انجام می شود. در این عمل جراحی زیبایی پس از بلند کردن پوست سر، استخوان بد شکل پیشانی و در مواردی بقیه استخوان های جمجمه برش داده شده و به شکل نرمال بازسازی می شوند تا فرم سر به شکل نرمال در بیاید.
به این عمل جراحی کرانیوپلاستی می گویند. کرانیوپلاستی جراحی تیمی است که با حضور جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراح مغز و اعصاب انجام می شود. در دنیا ۴ کشور امریکا، چین، ایران، انگلستان دارای توانایی انجام کرانیوپلاستی می باشند. در ایران این عمل جراحی عمدتا توسط استاد عبدالجلیل کلانتر هرمزی انجام می شود که دکتر مهدی جعفری از شاگردان ایشان می باشند.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی ترمیمی پیشانی و جراحی زیبایی پیشانی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری