جراحی زیبایی بینی گوشتی توسط بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با چگونگی جراحی زیبایی بینی گوشتی و تفاوت های آن با جراحی بینی استخوانی آشنا شوید.

جراحی زیبایی بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی‌های گفته می شود که پوستی ضخیم تر نسبت به بینی های استخوانی دارد و ابعاد آن با ضخامت زیاد و بزرگی یک سوم پایینی یا همان قسمت نرم بینی می باشد. جراحی بینی گوشتی نه فقط به منظور کوچک کردن آن بلکه می تواند به منظور فرم دادن به بینی و رعایت اصول و اندازه های یک بینی استاندارد و متناسب شدن آن با سایر اجزای صورت، انجام گیرد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع رینوپلاستی از جمله جراحی زیبایی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم  و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

عوامل موثر بر جراحی بینی گوشتی

از عواملی که جراحی بینی گوشتی را دشوار می کند می توان به داشتن پوست قطور، بافت همبندی عضلانی زیاد، در قسمت یک سوم پایینی و غضروف‌های بزرگ و قطور کناری آن، اشاره کرد. جراحی هایی که فقط به منظور کوچک کردن بینی انجام می شود می تواند باعث مشکلات تنفسی شود و از لحاظ ظاهری هم نتیجه مطلوبی نخواهند داشت.

تفاوت جراحی بینی استخوانی با گوشتی

در بینی‌های استخوانی مهم‌ترین کار، از بین بردن قسمت زائد بینی و شکل‌دادن به آن است اما در بینی‌های گوشتی مهم‌ترین اقدام، کاستن بافت یک قسمت و افزودن به قسمت‌های دیگر است. برای انجام این کار از بافت غضروفی که از تیغه بینی برداشته می‌شود استفاده می شود، ولی گاهی به دلیل شکستگی یا سابقه ضربه یا دلایل دیگر تیغه غضروفی بینی، استخوانی می‌شود و نمی توان از آن استفاده کرد، در این هنگام معمولا از غضروف گوش استفاده می شود.

آیا بینی گوشتی بعد از عمل به حالت اولیه خود بر می گردد

خیر، تغییرات انجام شده معمولا به همان صورت باقی می‌ماند، اما بینی های گوشتی دوره تورم شدیدتر و طولانی تری نسبت به بینی های استخوانی دارند. احتمال دارد این تورم طولانی‌ مدت منجر به ایجاد بافت فیبروز شود و در نتیجه به پایداری آن حالت بیانجامد.
مراقبت‌های پس از عمل مانند استفاده از دو بالش موقع خواب، ماساژ و چسب زدن با دقت بیشتر و به مدت طولانی تر بسیار حائز اهمیت است.

بهترین جراح زیبایی و جراح بینی

دکتر مهدی جعفری یکی از بهترین جراح زیبایی و جراح بینی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی ، جراحی زیبایی سینه، جراحی زیبایی شکم و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. در این قسمت و صفحه اینستاگرام می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری