بررسی جراحی بینی غیراستاندارد توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

بدون شک عمل بینی یا جراحی رینوپلاستی امروزه تبدیل به پرکاربردترین نوع جراحی زیبایی به خصوص در کشور ایران شده است، دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین متخصص زیبایی در تهران در این مقاله قصد دارند به بررسی جراحی بینی غیراستاندارد بپردازند، با ایشان همراه باشید.

چرا جراحی زیبایی بینی پرطرفدار است

با توجه به تحقیقات انجام شده، شرایط اجتماعی و فرهنگی جوامع به خصوص در جهان سوم باعث شده است که این نوع عمل زیبایی روز به روز خواهان بیشتری چه در بین بانوان و چه در بین آقایان داشته باشد. لذا یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همچون دکتر مهدی جعفری موظف است قبل از انجام این عمل زیبایی به خوبی با فرد مراجعه کننده صحبت کند و مشاوره های لازم را به او بدهد تا مناسب ترین شکل بینی را برای انجام جراحی انتخاب کند.

دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران با مشاوره های رایگان در زمینه جراحی زیبایی بینی یا جراحی رینوپلاستی، عمل سینه شامل لیفت سینه و پروتز سینه و ماموپلاستی، عمل باسن از جمله لیفت باسن و پروتز باسن و تزریق چربی به باسن و لیپوماتیک و لیپوساکشن در خدمت شماست.

جراحی بینی غیراستاندارد از نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران

همان طور که آمار سالانه نشان می دهد جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی پرتکرارترین نوع جراحی پلاستیک به خصوص در خاورمیانه شده است و حتی گاهی ممکن است چنانچه این عمل زیبایی توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام نشود و اصول استاندارد آن رعایت نشود، بعضی از افراد برای بار دوم و سوم هم خواهان انجام مجدد رینوپلاستی باشند. که مسلماً عوارضی از جمله عدم دستیابی به شکل ظاهری دلخواه و یا مشکلات تنفسی را هم در پی خواهد داشت.

جلوگیری از انجام جراحی بینی غیراستاندارد

بهترین راه برای جلوگیری از یک جراحی بینی غیراستاندارد این است که برای انجام این عمل زیبایی به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همچون دکتر مهدی جعفری مراجعه نمایید که سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه انواع جراحی پلاستیک و زیبایی داشته باشد. برای جلوگیری از انجام یک جراحی بینی غیراستاندارد ، پزشک جراح باید بهترین مشاوره ها را به فرد مراجعه کننده بدهد و فرد نباید انتظارات غیر واقعی از انجام این عمل از جمله شیب خیلی زیاد ، سوراخ های کوچک ، نوک بینی خیلی بالا و غیره داشته باشند.

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند و تاکنون تعداد بی شماری جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، تزریق بوتاکس و تزریق ژل را انجام داده اند. جهت مشاهده نمونه جراحی های پلاستیک و زیبایی انجام شده توسط ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری