کاربرد تزریق ژل توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری

کاربرد تزریق ژل به منظور پر کردن قسمت هایی از صورت است که نیاز به برجسته سازی و یا برداشتن عمق های ایجاد شده در صورت دارد ، تزریق ژل و همچنین تزریق بوتاکس بهتر است توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی  و متخصص زیبایی انجام شود. 

کاربرد تزریق ژل و تزریق بوتاکس 

ژل ها در واقع پرکننده ها و فیلر هایی هستند که تزریق آن در بخش های مختلف صورت امکان پذیر است. تزریق ژل در قسمت هایی که چین و چروک عمیقی دارد باعث می شود تا این نقاط پر شوند و خطوط آن از بین برود، به همین جهت مشاهده می شود که ژل ها در اطراف چشم، پیشانی، خطوط اخم و خنده مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین از این فیلر برای پر و برجسته سازی لب ها و گونه ها نیز استفاده می شود و می تواند باعث جوانسازی لب ها و گونه ها نیز بشود،  در قسمت هایی مانند چانه نیز این تزریق انجام می شود تا با ایجاد برجستگی و پرکنندگی ظاهر زیباتر به چهره ی فرد هدیه کند.

جهت مشاوره تخصصی در خصوص کاربرد تزریق ژل و تزریق بوتاکس و انواع جراحی زیبایی از جمله ماموپلاستی ، رینوپلاستی و ابدومینوپلاستی به تیم مشاوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

انواع گوناگون کاربرد تزریق ژل

ژل ها انواع گوناگونی دارند و باید در انتخاب آن ها به یک جراح زیبایی با تجربه و مورد اعتماد مراجعه کنید، در غیر این صورت خطر استفاده از ژل های منقضی شما را تهدید می کند. ژل ها ممکن است دائمی یا موقتی باشند، ژل های موقت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند زیرا هیچ گونه عارضه و یا خطری برای مصرف کننده نخواهد داشت.
میزان ماندگاری ژل ها به عواملی مانند نوع و مارک ژل و همچنین نحوه تزریق آن بستگی دارد، ممکن است با تزریق غیر اصولی علاوه بر کاهش ماندگاری ژل باعث ایجاد تورم و کبودی طولانی مدت ناحیه تزریق شده بشوید. عموما میزان ماندگاری ژل ها حدود ۶ ماه تا ۱۸ ماه است و در طول این مدت نیازی به ترمیم مجدد آن ندارید.

زمان ترمیم ژل برای تزریق

برای تشخیص زمان دقیق ترمیم تزریق می توانید به پزشک متخصص زیبایی و جراح زیبایی مراجعه کنید و از وی مشاورات لازم را دریافت نمایید. ژل تزریق شده به مرور زمان توسط بدن جذب می شود و میزان قابل توجهی از آن کاسته می شود که در این صورت نیاز است تا با تزریق مجدد اثرات مفید آن را تمدید نمایید.

انجام تزریق ژل و تزریق بوتاکس

برای تزریق ژل در لب ها و سایر اعضای صورت به یک متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید و از تزریق در مطب و کلینیک های نا معتبر بپرهیزید، سعی کنید از مصرف داروهای انعقادی دو روز قبل از تزریق خودداری کنید، همچنین ۴۸ ساعت قبل، از مصرف دخانیات و الکل پرهیز نمایید. نیاز است تا در رابطه با نوع ژل و مارک مورد استفاده توسط پزشک متخصص زیبایی بررسی های لازم را انجام دهید تا دچار عوارض و خطرات احتمالی آن نشوید.

بهترین جراح زیبایی در تهران

به منظور انجام جوانسازی صورت از طریق تزریق ژل و تزریق بوتاکس و همچنین سایر جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی صورت ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، ماموپلاستی یا جراحی زیبایی سینه می تواند به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری که یکی از بهترین جراح زیبایی در تهران است، مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری