تزریق ژل لب و بررسی آن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

امروزه برجسته کردن و حجیم کردن لب ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و این جراحی زیبایی به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها تزریق ژل لب است ، دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی در این مقاله به بررسی این عمل زیبایی پرداخته اند.

بررسی تزریق ژل لب توسط بهترین متخصص زیبایی

با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه علوم پزشکی شده است ، دانشمندان ژل های مختلفی از جنس اسید هیالورونیک ساخته اند که بیشترین سازگاری و هماهنگی را با پوست بدن انسان دارد و می توان از آن برای جراحی های زیبایی استفاده کرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه انواع جراحی پلاستیک و زیبایی از جمله ماموپلاستی و پروتز سینه ، ابدومینوپلاستی ، رینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن و تزریق ژل به لب و تزریق بوتاکس با دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی تماس بگیرید.

چگونگی انجام تزریق ژل لب

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی برای انجام تزریق ژل لب در ابتدا نواحی اطراف لب و همچنین لب ها را به خوبی ضد عفونی می کنند و سپس با استفاده از بی حسی موضعی آن نواحی را بی حس می کنند. بعد از این مرحله برای وارد کردن اسید هیالورونیک از سوزن های نازکی استفاده می کنند و به لب تزریق می کنند. این عمل باعث حجیم شدن و زیباتر شدن لب های خواهد شد.

لازم به ذکر است دکتر جعفری این عمل زیبایی را در مطب مجهز خود واقع در تهران خیابان جردن انجام می شوند.

کسانی که نباید تزریق ژل انجام دهند

طبق نظر دکتر مهدی جعفری افرادی که دارای شرایط زیر هستند نباید این جراحی زیبایی را انجام دهند :

  • خانم هایی که شیردهی می کنند یا باردار هستند.
  • افرادی که آلرژی دارند و یا دچار آسم هستند.
  • افرادی که از انسولین استفاده می کنند.
  • افرادی که سابقه سکته مغزی داشته باشند.
  • افرادی که سابقه سکته قبلی داشته باشند و از آسپرین استفاده می کنند.
  • افرادی که دچار بیماری هایی همچون روماتیسم و سایر بیماری های خود ایمنی هستند.

بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر جعفری

جهت مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی در زمینه لیفت سینه و پروتز سینه ، لیفت باسن و پروتز باسن ، تزریق ژل لب و تزریق بوتاکس به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری