دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران تزریق ژل و تزریق بوتاکس را به منظور جوانسازی پوست و جوانسازی صورت به بهترین نحو در مطب زیبایی خود انجام می دهند.

تزریق ژل و تزریق بوتاکس

پوست با بالا رفتن سن حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد و افتادگی پیدا خواهد کرد. افراد معمولا برای حل این مشکل اقدام به جوانسازی پوست و به خصوص جوانسازی صورت می نمایند. برای جوانسازی پوست راه های متنوعی موجود است که یکی از بهترین راه های جوانسازی صورت در جراحی زیبایی ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس است.

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی و مشاوره رایگان در زمینه رینوپلاستی یا جراحی بینی ، ماموپلاستی یا جراحی سینه ، لیفت سینه و پروتز سینه ،جراحی  لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم و پهلو ، تزریق جربی ، جراحی باسن از جمله لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی در خدمت شما عزیزان است

چگونگی انجام تزریق ژل و تزریق بوتاکس

همان طور که می دانید بوتاکس سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که در حالت معمولی این باکتری مسمومیت غذایی را سبب می شود. این دارو در واقع با تغییر ساختمان سم کلستریدیوم بوتولینوم به وجود آمده است. طبق نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همچنین بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری ، فیلر نیز نوعی پرکننده نسج نرم محسوب می شوند که به داخل پوست تزریق می شوند تا با پرکردن چین و چروک پوستی ، ظاهری جوان تر برای فرد به ارمغان بیاورند.

تزریق بوتاکس از رایج ترین و پرطرفدار ترین روش ها برای جوانسازی پوست و جوانسازی صورت در بین آقایان و خانم ها است.

این نوع تزریق نیز همچون بوتاکس از پرکاربرد ترین روش های برای جوانسازی صورت و جوانسازی پوست است که توسط دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی به بهترین نحو انجام می شود.

تزریق ژل و تزریق بوتاکسبرای جوانسازی پوست توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی

به منظور مشاهده جراحی های انجام شده توسط  بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری در زمینه جراحی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی سینه و پروتز سینه ، جراحی باسن و پروتز باسن به صفحه اینستاگرام و فیسبوک ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم