تزریق بوتاکس و ژل توسط بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین آن ها تزریق بوتاکس و ژل است، در این مقاله با دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همراه باشید تا با این نوع روش جوانسازی صورت و چگونگی انجام آن آشنا شوید.

انواع تزریق بوتاکس و ژل از نظر بهترین متخصص زیبایی

تزریق بوتاکس یا سم بوتولیسم به دو دسته تقسیم می شود که عبارت‌اند از ترکیبات پرکننده که در این روش شیارها و خط های موجود در صورت مانند خط خنده  و گودی زیر چشم ها را می توان پر کرد و از بین برد. که به دو دسته تقسیم می شوند دائمی و موقت. ژل دائمی از جنس پلی اکریل امید است که انواع مختلفی دارد و حدوداً بین شش ماه تا شش سال باقی می مانند. و نوع موقت نیز از جنس هیالورونیک اسید می باشد و حدود شش تا هجده ماه ماندگاری دارند.

نوع دیگر آن ها ترکیبات فلج کننده عضلات پیشانی یا دور چشم هستند، که پس از تزریق باعث می شوند ناحیه مورد نظر دچار اسپاسم شود و در واقع از انقباض آن عضله جلوگیری شود که این کار باعث از بین رفتن چین و چروک ها و در نتیجه جوانسازی صورت خواهد شد.

به منظور دریافت مشاوره های حرفه ای و رایگان در خصوص جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی لیپوماتیک ، جراحی باسن و تزریق بوتاکس و ژل در خصوص جوانسازی صورت با بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری تماس بگیرید.

تزریق ژل از نظر بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی در تهران ، بعد از تزریق بوتاکس استفاده از تزریق ژل یکی از پرکاربردترین روش ها برای جوانسازی صورت است. تزریق ژل روشی است سریع برای انجام اموری از جمله برجسته کردن لب ها، افزایش حجم صورت، رفع خطوط خنده و از بین بردن چین و چروک ها.

انواع تزریق ژل برای جوانسازی پوست

ژل ها انواع مختلفی دارند و به سه دسته تقسیم می شوند که عبارت‌اند از ژل های غیر قابل جذب که تشکیل شده از ترکیبات اکرولیک هستند و استفاده از آن ها توصیه نمی شود زیرا ممکن است توسط پوست جذب نشوند. دسته دوم ژل های دیر جذب تر هستند که تشکیل شده از اسیدلاکتیک هستند و حدود یک سال تا یک سال و نیم دوام دارند ولی در نهایت ممکن است به شکل گلوله های ریزی در زیر پوست ظاهر شوند. و دسته آخر ژل های قابل جذب هستند که بیشتر از دو نوع قبلی توصیه می شوند و پس از مدتی در پوست جذب شده و عوارض چندانی ندارند.

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران

بدون شک می توان گفت دکتر مهدی جعفری با سابقه ای طولانی در زمینه جراحی های رینوپلاستی، ابدومینوپلاستی ، لیپوساکشن و لیپوماتیک، پروتز باسن و پروتز سینه و غیره بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری