عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی و تاریخچه آن

شاید برای شما هم این موضوع جالب باشد که بدانید عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی و به طور کلی جراحی پلاستیک از چه زمانی و چگونه انجام شد، در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با تاریخچه جراحی بینی آشنا شوید.

ظهور عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی

همانطور که در کتاب ساندر گیمن به اسم زیبا سازی بدن نوشته شده، در دهه ۱۹۲۰ میلادی عمل زیبایی و جراحی پلاستیک از طریق بازسازی چهره سربازان مورد استفاده قرار گرفت.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی باسن و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

اولین عمل زیبایی بینی در تاریخ

در سال ۱۹۲۱ میلادی انجمن جراحان پلاستیک آمریکا تاسیس شد و جراحی پلاستیک را رونق بخشید. باوجود اینکه از آن دوران بیش از یک قرن گذشته است اما عکس های باقی مانده از آن مردان، بازتابی از جراحی های پلاستیکی و جراحی زیبایی است که این روزها افراد مشهور و عامه مردم برای زیباتر شدن انجام می دهند.

تاثیر جراحی بینی بر زیبایی افراد

زیباتر شدن بینی افراد بعد از عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی بازتابی است از عقاید تاریخی و فرهنگی آن جامعه در مورد زیبایی، بیماری، نژاد، جنگ و خطر و حتی باورهای غلط در مورد شکل کلی آن و اینطور به نظر می رسد که رابطه اش با خصوصیات اخلاقی افراد از جوامع مختلف دنیا حذف شدنی نباشد.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص زیبایی در زمینه جراحی بینی ، لیپوماتیک و جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی زیبایی باسن بسیار ماهر و باتجربه هستند و با استفاده از تکنولوژی های روز و بهترین امکانات و دانش و تجربه فراوان رضایت مشتریان خود را جلب می کنند.

جراحی بینی توسط دکتر جعفری

در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام و فیسبوک  دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری