تزریق بوتاکس و ژل توسط بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری

 یکی از بهترین راه های جوانسازی پوست و جوانسازی صورت تزریق بوتاکس و ژل است که بهترین است توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی همچون دکتر مهدی جعفری انجام شود.

کاربردهای تزریق بوتاکس و ژل

پوست با بالا رفتن سن حالت ارتجاعی خود را از دست میدهد و افتادگی پیدا خواهد کرد افراد معمولا برای حل این مشکل اقدام به جوانسازی پوست می نمایند که برای جوانسازی پوست راه های متنوعی وجود دارد که تزریق ژل و تزریق بوتاکس از انواع پرکاربرد جوانسازی صورت است.
تزریق بوتاکس معمولا به دو منظور انجام می شود، یا کاربرد درمانی دارد و یا کاربرد زیبایی. بوتاکس اغلب جهت از بین بردن چین و چروک پوست و زیبایی و جوانسازی صورت استفاده می شود اما کاربردهای دیگری نیز دارد از جمله درمان سردرد میگرنی، درمان اسپاسم، درمان درد های گردن، درمان تعریق و غیره.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله ماموپلاستی ، رینوپلاستی و ابدومینوپلاستی به تیم مشاوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

اقدامات قبل و بعد از تزریق بوتاکس

برای اینکه تزریق بوتاکس صورت یا سایر نقاط بدن به منظور جوانسازی پوست و جوانسازی صورت با موفقیت انجام شود باید اقداماتی قبل و بعد از آن صورت گیرد که عبارتند از:

  • عدم ماساژ موضع 
  • استفاده از کمپرس سرد
  • عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون 
  • عدم دراز کشیدن به مدت ۴ الی ۵ ساعت
  • عدم مصرف سیگار و قلیان دو هفته قبل از عمل و دوهفته بعد از عمل

موانع تزریق بوتاکس

افراد حساس به پروتئین، افراد دارای سن کمتر از ۱۸ و یا بیشتر از ۶۵ ، افرادی که در محل تزریق عفونت پوستی دارند و خانم هایی که در دوران بارداری و یا شیردهی هستند نمی توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند.

هزینه تزریق بوتاکس و ژل

جهت آگاهی از هزینه بوتاکس و سایر اطلاعات در مورد تزریق آن می توانید در این قسمت با تیم مشاوره دکتر مهدی جعفری تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران

به منظور انجام جوانسازی پوست و جوانسازی صورت از طریق تزریق بوتاکس و همچنین سایر جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی صورت ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، ماموپلاستی یا جراحی زیبایی سینه می تواند به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری