بهترین محل برای پروتز پستان : روی عضله یا زیر عضله

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی در این مطلب به توضیح محل مناسب برای قرارگیری پروتز پستان که روی عضله باشد یا زیر عضله که یکی از انواع جراحی سینه است، پرداخته اند، در ادامه با ایشان همراه باشید.

بهترین محل برای قرار گیری پروتز پستان

یکی از نکاتی که جراح حین معاینه فیزیکی فرد مشخص می کند، محل پروتز است که زیر عضله گذاشته شود یا روی عضله. جراح پلاستیک معالج با معاینه بالینی ضخامت نسج نرم در پل فوقانی پستان را اندازه گیری می کند. چنانچه ضخامت نسج نرم در پل فوقانی پستان کمتر از ۲ سانتی متر باشد بهترین محل قرارگیری پروتز زیر عضله خواهد بود. در مواردی که این ضخامت کمتر از ۲ سانتی متر است اگر پروتز روی عضله کار گذاشته شود، به علت کمی ضخامت نسج نرم لبه های پروتز قابل لمس یا حتی قابل دیدن خواهد  بود.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه خدمات تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه از جمله پروتز سینه و لیفت سینه ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک در خدمت شماست.

در صورتی که ضخامت نسخ نرم پل فوقانی پستان بیشتر از ۲ سانتی متر باشد بهترین محل برای پروتز روی عضله است. پس بسته به ضخامت نسج نرم پل فوقانی پستان بهترین محل قرارگیری پروتز از فرد به فرد متفاوت خواهد بود.

کدام محل برای پروتز سینه مناسب میباشد.

در افرادی که پروتز زیر عضله بکار می رود ممکن است در دوره نقاهت بعد از عمل درد شدیدتری نسبت به موارد روی عضله داشته باشند، که این مورد طبیعی است و جای نگرانی ندارد. 

در موارد پروتز زیر عضله ممکن است جا به جایی مختصر پروتزها به سمت بالا را داشته باشیم که با تجویز بستن باند بالای پستان ها (Bra Strap) یا ماساژ و یا حتی ممکن است خود به خود نیز اصلاح شود.

بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک

شما عزیزان می توانید نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری در زمینه پروتز سینه ، لیفت سینه و جراحی زیبایی سینه ، جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی زیبایی باسن ، جراحی بینی یا رینوپلاستی و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن را در صفحه اینستاگرام  ایشان مشاهده نمایید.

ترجمه شده توسط دکتر مهدی جعفری

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری