معیار انتخاب اندازه پروتز سینه توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

انتخاب اندازه پروتز سینه از نکات مهمی است که قبل از انجام عمل زیبایی بر اساس خواست بیمار و ارزیابی های فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر مهدی جعفری انجام می شود.

انتخاب اندازه پروتز سینه بر اساس سطح آن

سطح پروتز می تواند صاف (Smooth) یا اینکه Textured باشد. البته فقط پروتز های گرد (Round) هستند که در دو نوع Smooth و Textured ارائه می شوند. پروتزهای آناتومیکال یا قطره اشکی همه از نوع Textured می باشند.

دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران با سابقه ای طولانی در زمینه انواع جراحی های زیبایی از جمله لیفت سینه و جراحی سینه ، ماموپلاستی ، جراحی شکم ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن و تزریق بوتاکس در خدمت شما عزیزان است.

طبق نظر دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، تفاوت Smooth با Textured در ریسک ایجاد کپسولار کونتراکچر می باشد. چنانچه پروتز سینه زیر عضله بکار رود ریسک کپسولارکونتراکچر در این دو نوع پروتز تفاوتی نخواهد داشت. در صورتی که پروتز روی عضله تعبیه شود ریسک کپسولارکونتراکچر برای نوع Textured کمتر خواهد بود. لذا برای مواردی که می خواهیم نوع صاف را روی عضله بکار ببریم جراح زیبایی در حین عمل پاکت پروتز را مختصری بزرگ‌تر ایجاد می کند تا با انجام ماساژ بعد از عمل ریسک کپسولارکونتراکچر کاهش و معادل نوع Textured شود.

انتخاب پروتز سینه گرد در مقابل قطره اشکی

نوع دیگری از پروتز سینه در جراحی زیبایی سینه عبارت‌اند از گرد و آناتومیکال یا قطره اشکی. باید توجه داشت که یک پستان زیبای طبیعی هرگز به شکل نیم دایره یا نیم کروی نیست. چنان چه یک پستان زیبای طبیعی را از لحاظ شکل آنالیز کنیم متوجه خواهیم شد که در نیمه فوقانی یک سطح شیب‌دار ملایم، در نیمه تحتانی برجستگی منحنی مانند دارد که مجموعه نوک و هاله پستان در محل حداکثر برجستگی پستان قرار گرفته اند.

تفاوت اندازه پروتز سینه گرد و آناتومیکال

یک پروتز گرد حداکثر برجستگی را در مرکز دارد و حجم از مرکز به اطراف به صورت مساوی و یکنواخت پخش می شود. یعنی یک پروتز گرد نیمه فوقانی و تحتانی پستان را به یک نسبت بزرگ می کند. در حالی که یک پروتز آناتومیکال به علت فرم قطره اشکی که دارد در قسمت فوقانی به صورت سطح شیب‌دار و عمده حجم و برجستگی را در نیمه تحتانی دارد. بنابراین با پهنای مشابه پروتز گرد بالای پستان را بیشتر پر می کند.

یکی از موارد استفاده بسیار مفید پروتزهای آناتومیک یا قطره اشکی در افرادی است که پهنای پستان کمی اما تمایل به افزایش قابل ملاحظه پستان خود دارند.

بهترین متخصص زیبایی در تهران

به جرئت می توان گفت دکتر مهدی جعفری با تعداد بیش از ۱۰۰۰ عدد انجام عمل جراحی زیبایی پروتز سینه بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند. جهت مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط ایشان در زمینه جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی ، جراحی بینی ، لیپوماتیک و لیپوساکشن ، تزریق بوتاکس و تزریق ژل به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری