اعمال جراحی زیبایی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی انواع جراحی در زمینه جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی شکم ، جراحی باسن و جراحی لیپوماتیک را به بهترین نحو انجام می دهند.

جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک

این نوع جراحی در پزشکی شاخه ای فوق تخصصی از جراحی پلاستیک است که شامل بازگرداندن، بازسازی و یا تغییر در بدن انسان می شود.  پلاستیک در معنای لغوی به معنی “sculpting or reshaping “ ، ” مجسمه سازی و حجاری یا تغییر شکل دادن ” است. کلمه پلاستیک مشتق از کلمه یونانی plastike  می باشد که معنای آن “the art of modelling “ یا ” هنر مدل سازی ” است.

  جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع جراحی و جراحی پلاستیک از جمله جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی شکم ، جراحی باسن ، جراحی لیپوماتیک و تزریق ژل و تزریق بوتاکس با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی تماس بگیرید 

انواح جراحی پلاستیک توسط دکتر جعفری جراح زیبایی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح زیبایی است که جراحی های زیر را به بهترین نحو انجام می دهد:

جراحی بینی یا رینوپلاستی

نام دیگر جراحی بینی ، رینوپلاستی است که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در این جراحی به بهبود نواقص بینی افراد پرداخته می شود.

جراحی سینه ماموپلاستی

جراحی سینه انواع مختلفی دارد که عبارتند از جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی ، جراحی بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز سینه و جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی.

جراحی شکم ابدومینوپلاستی

در جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی که یکی از انواع جراحی پلاستیک است به لاغری موضعی ، لاغر کردن نواحی شکم و خارج کردن چربی های اضافی پرداخته می شود.

جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک در نواحی مختلف از جمله شکم ، پهلو ، بازو ، ران و کمر برای خارج کردن چربی های اضافی و لاغری موضعی کاربرد دارد و توسط بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری به بهترین صورت انجام می شود.

جراحی باسن

جراحی باسن شامل انواع مختلفی است که عبارتند از لیفت باسن به منطور بالا کشیدن باسن ، پروتز باسن جهت بزرگ کردن باسن و تزریق چربی به باسن.

تزریق ژل و تزریق بوتاکس

تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس در جهت جوانسازی پوست و جوانسازی صورت در بین افراد کاربرد زیادی دارد و فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر مهدی جعفری این جراحی را به بهترین روش در مطب تخصصی خود انجام می دهد.

جراحی زیبایی توسط  بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید