دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران انواع عمل ها در زمینه جراحی بینی ، عمل سینه ، عمل شکم ، عمل باسن و عمل لیپوماتیک را به بهترین نحو انجام می دهند.

جراحی پلاستیک و زیبایی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک
این نوع عمل در پزشکی شاخه ای فوق تخصصی از جراحی پلاستیک و زیبایی است که شامل بازگرداندن، بازسازی و یا تغییر در بدن انسان می شود.  پلاستیک در معنای لغوی به معنی “sculpting or reshaping “ ، ” مجسمه سازی و حجاری یا تغییر شکل دادن ” است. کلمه پلاستیک مشتق از کلمه یونانی plastike  می باشد که معنای آن “the art of modelling “ یا ” هنر مدل سازی ” است.

جراحی پلاستیک و زیبایی
جراحی پلاستیک و زیبایی

  جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع جراحی پلاستیک و زیبایی از جمله جراحی بینی ، عمل سینه ، عمل شکم ، عمل  باسن ، لیپوماتیک و لیپوساکشن و تزریق ژل و تزریق بوتاکس با دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران تماس بگیرید 

انواح جراحی پلاستیک و زیبایی توسط بهترین متخصص زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران است که عمل های زیر را به بهترین نحو انجام می دهد:

جراحی بینی یا رینوپلاستی

نام دیگر جراحی بینی ، رینوپلاستی است که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در این عمل زیبایی به بهبود نواقص بینی افراد پرداخته می شود.

جراحی سینه ماموپلاستی

عمل سینه انواع مختلفی دارد که عبارتند از عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی ، عمل بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز سینه و عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی.

جراحی شکم ابدومینوپلاستی

در عمل شکم یا ابدومینوپلاستی که یکی از انواع جراحی پلاستیک است به لاغری موضعی ، لاغر کردن نواحی شکم و خارج کردن چربی های اضافی پرداخته می شود.

جراحی لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک در نواحی مختلف از جمله شکم ، پهلو ، بازو ، ران و کمر برای خارج کردن چربی های اضافی و لاغری موضعی کاربرد دارد و توسط بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری به بهترین صورت انجام می شود.

جراحی باسن

عمل باسن شامل انواع مختلفی است که عبارتند از لیفت باسن به منطور بالا کشیدن باسن ، پروتز باسن جهت بزرگ کردن باسن و تزریق چربی به باسن.

تزریق ژل و تزریق بوتاکس

تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس در جهت جوانسازی پوست و جوانسازی صورت در بین افراد کاربرد زیادی دارد و بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر مهدی جعفری این عمل را به بهترین روش در مطب تخصصی خود انجام می دهد.
جراحی زیبایی توسط بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید