ابدومینوپلاستی شکم یا جراحی شکم توسط بهترین متخصص زیبایی

 در طی جراحی ابدومینوپلاستی شکم یا جرای زیبایی شکم چربی های اضافی دور شکم برداشته می شوند و از میزان افتادگی آن تا حد بسیار زیادی کاسته می شود در این مطب با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی دکتر جعفری همراه باشید تا با این عمل آشنا شوید.

کاربردهای ابدومینوپلاستی شکم یا جراحی شکم

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، معمولا به دلیل نامناسب بودن اندازه شکم و فرم بد آن می باشد که ممکن است بر اثر چاقی یا بعد از زایمان به وجود آید. همچنین در این عمل چربی های اضافی که به شکل سلولیت به وجود آمده اند و با رژیم آب نمی شوند، از بین می روند. مورد دیگر استفاده از این عمل جراحی بعد از عمل فتق می باشد که احتمالا ظاهر نامناسبی را برای فرد ایجاد کرده است. به دنبال این عمل فرد کاهش وزن قابل ملاحظه ای را تجربه می کند که برای افرادی که وزنشان ثابت شده و دیگر کاهش پیدا نمی کند بسیار خوشایند است. به خصوص که این افراد دیگر می توانند از لباس های دلخواهشان که قبل از آن از پوشیدنشان محروم بودند، استفاده کنند.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی باسن و سایر جراحی زیبایی به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی  و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی شکم

بعد از ابدومینوپلاستی شکم یا جراحی زیبایی شکم ، افراد باید برخی موارد را از قبیل استراحت به میزان کافی و دوری از انجام فعالیت های سنگین به توصیه پزشک در نظر داشته باشند و از مصرف مشروبات الکلی خودداری کنند و به میزان زیادی مایعات مصرف کنند.
همچنین این عمل در افردای صورت می گیرد که بعد از عمل نمی خواهند وزن کم کنند و یا زایمان داشته باشند و کسانی که تصمیم به بارداری دارند باید این عمل را بعد از زایمان انجام دهند.

بهترین متخصص زیبایی و جراحی زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری