کوچک کردن سینه آقایان

جراحی کوچک کردن سینه آقایان ( ژنیکوماستی )

Gynecomastia

بزرگ بودن سینه در آقایان (Gynecomastia) مشکلی است که به دلایل مختلفی بروز می نماید، بزرگ بودن سینه علاوه بر تخریب زیبایی ظاهری و اندام ممکن است ایجاد درد و تورم نماید که منجر به تقاضای شخص به کوچک کردن سینه می گردد. که باید توسط متخصص جراحی زیبایی و پلاستیک دکتر مهدی جعفری معاینه و بررسی شود.

این مشکل که به دلیل رشد غیر طبیعی غدد پستانی در مردان اتفاق می افتد، در بسیاری از موارد منجر به بزرگ شدن بیش از اندازه سینه و در نهایت افتادگی آن می شود، این مشکل به صورت شایع در نوجوانان دیده می شود و ممکن است در نوزادان یا افراد مسن نیز بروز نماید.

ژنیکوماستی که نوعی بیماری یا اختلال متابولیکی می باشد به راحتی توسط جراحی ژنیکوماستی ( درمان بزرگی سینه آقایان ) قابل درمان بوده و باعث بهبود ظاهر و کاهش درد و تورم در بدن فرد می شود.

این مشکل ممکن است بر اثر اختلال در هورمون های جنسی نیز بروز نماید ، همچنین در مواردی مشاهده می شود که ترشح زیاد هورمون پرولاکتین باعث بروز ژنیکوماستی شده است، هرچند که ممکن است این بیماری بدون هیچ مشخصه ای بروز نماید نیاز است.

روش جراحی ژنیکوماستی

درمان این بیماری توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی قابل انجام است، در این روش از ساکشن می توان استفاده کرد که در نهایت منجر به بیرون کشیدن چربی های اضافی در ناحیه سینه آقایان می شود. کاهش سایز سینه ها با زیبایی اندام همراه است، درمان با بکارگیری یکی از روش های نوین مانند لیپوماتیک، لیپو لیزر و لیپوساکشن انجام میشود که این جراحی بدون هیچ گونه برش در بدن انجام میشود ، همچنین این جراحی با بی حسی و بدون بی هوشی عمومی نیز قابل انجام بوده و بیمار بعد از آن نیازی به بستری در بیمارستان ندارد.

 

 

می خواهم بیشتر بدانم