پروتز ساق پا

پروتز ساق پا

Calf Implant

از پروتز ساق برای حجم دادن و فرم دادن به عضلات ساق استفاده می شود که تاثیر به سزایی در زیبایی ساق خواهد داشت . باید توجه داشت که ایمپلنت ساق نه تنها در افزایش زیبایی ساق موثر است بلکه باعث می شود که کل بدن زیباتر دیده شود .

افراد مناسب برای ایمپلنت ساق

کاندید مناسب آقا یا خانمی است که می خواهد عضلات ساق اش برجسته تر و خوش فرم شود . فرد باید در سلامت کلی جسم ، ثبات روحی روانی باشد و آگاه باشد که ایمپلنت ساق تنها برای زیبایی می باشد و هیچ تاثیر مثبتی در عملکرد ساق نخواهد داشت . با داشتن این شرایط ، بیمار می تواند با مراجعه به دکتر جعفری جراح فوق تخصص پلاستیک و با توجه به معاینه و توقعات فرد برای این پروسیجر کاندید گردد.

روش جراحی ایمپلنت ساق

این جراحی معمولا به طور سرپایی و بدون بستری انجام می شود که مدت زمان جراحی حدود یک ساعت طول می کشد . جراح یک برش در چین پشت زانو که به طور طبیعی وجود دارد ، ایجاد می کند . از طریق این برش یک پاکه ( فضای قرارگیری پروتز ) برای استقرار ایمپلنت ایجاد می شود . ایمپلنت میتواند در قسمت داخلی یا خارجی در نیمه فوقانی ساق قرار گیرد. بعد از قرارگیری ایمپلنت و دوختن محل برش ، ساق تحت بانداژ قرار میگیرد . تعبیه ایمپلنت معمولا با لیپوساکشن ساق و مچ پا صورت میگیرد که ظاهری زیباتر برای ساق ایجاد شود.

می خواهم بیشتر بدانم