پروتز باسن

جراحی پروتز باسن

Buttock Implant

Butt Augmentation & Implant

در افرادی که می خواهند باسن آنها فرم بهتر یا اندازه بزرگتری داشته باشند پروتز باسن می تواند عمل جراحی مناسبی محسوب شود.

این عمل جراحی هم در آقایان و هم در خانم ها کاربرد دارد . در آقایانی که باسن صاف دارند و عضلات باسن آنها به اندازه کافی رشد و تکامل نداشته با بکار گیری پروتز باسن تناسب اندام بهتری پیدا می کنند . در خانم هایی که می خواهند ظاهر ساعت شنی یا به اصطلاح  “HOUR GLASS” داشته باشند و باسن آنها فرم و اندازه بهتری پیدا کند ، پروتز باسن کمک کننده است .

 افراد مناسب برای ایمپلنت باسن

فرد باید حداقل ۱۸ سال سن و از لحاظ سلامت جسمی در وضعیت مطلوب باشد . همچنین از لحاظ روحی روانی (PSGCHOLOGICAL )  نیز باید دارای ثبات (STABLE)  باشد و علاوه بر آگاهی از این پروسیجر جراحی و عوارض آن دارای توقعات واقعی باشد .

ایمپلنت تا حدودی باعث بهبود فرم و اندازه باسن می شود اما این بدان معنا نیست که الزاما آنچه را که فرد در ذهن اش متصور است ایجاد کند .

بنابراین هنگام ویزیت دکتر مهدی جعفری، توقعات واقعی را با متقاضی در میان می گذارد تا جراح پلاستیک با معاینه فیزیکی تعیین کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر.

در فردی که چربی کافی برای تزریق به باسن وجود ندارد می توان از ایمپلنت استفاده کرد که بر خلاف تزریق چربی ریسک جذب چربی ندارد و فرم باسن ثابت باقی خواهد ماند.

روش جراحی ایمپلنت باسن

این جراحی معمولا به صورت سرپایی ، بدون بستری ( OUT PATIENT ) انجام می شود . مدت زمان این عمل به طور معمول ۲ ساعت است و معمولا ۶ ساعت بعد خروج از اتاق عمل در صورتی که فرد هوشیاری کامل خود را بدست آورده باشد و بتواند غذا بخورد و حالت تهوع نداشته باشد مرخص است .

محل برش برای تعیین پروتز معمولا بالا دو طرفه بر روی چین های باسن نزدیک خط وسط در جایی که دیده نشود قرار می گیرد .

جراح فوق تخصص پلاستیک از محل این دو برش در هر طرف یک پاکه ( فضای خالی ) برای پروتز در روی عضله یا ما بین عضله ایجاد و ایمپلنت را داخل آن قرار می هد . بعد از قرارگیری ایمپلنت و پس از اطمینان از قرینگی و قرارگیری محل مناسب پروتز ، زخم ها دوخته می شود .

در پایان عمل گارمنت فشاری CIMPRESSRON GARMENT یا همان گن پوشیده می شود.

می خواهم بیشتر بدانم