لیپوساکشن ران و ساق

لیپوساکشن ران

لیپوساکشن ران پروسیجری شایع در بین اعمال لیپوساکشن می باشد. با استفاده از آن می توان برجستگی های خارج قدام ، داخل ران و داخل زانو را از بین برد و علاوه بر زیبای اندام از سایش داخل ران و داخل زانو در افرادی که این مشکل را دارند جلوگیری کرد .

ممکن است در یک جلسه جراحی نتوان خارج قدام و داخل ران را با هم انجام داد اما لیپوساکشن داخل ران و داخل زانو معمولا با هم انجام می شود .

طبق نظر دکتر مهدی جعفری مانند سایر فوق تخصصین جراحی پلاستیک ، در خانم هایی که الاستیسیته ( ELASTICITY ) پوست آنها خوب است نتایج لیپوساکشن عالی خواهد بود . اما در خانم های مسن تر یا کسانی که کاهش وزن داشته اند و پوست آنها شل شده است لیپوساکشن تاثیری در بهبودی چین و چروک پوست نخواهد داشت و در واقع ممکن است این چین و چروک با تخلیه چربی بیشتر هم بشوند . لذا این افراد باید بدانند که درست است با لیپوساکشن شکل و فرم و اندازه مطلوب تر اندام خود را بدست می آورند اما چین و چروک ممکن است تشدید شود .

 

مراقبت بعد از عمل

مراقبت بعد از عمل ساده و اکثر افراد قادر خواهند بود بدون کمک ، خودشان روزانه پانسمان را عوض کنند .دوره نقاهت کوتاه و کمتر از یک هفته می باشد .

ترشحات از طریق سوراخ هایی که جراح پلاستیک برای ورود کانول لیپوساکشن ایجاد کرده ، خارج می گردد و گذاشتن پد جذب کننده ( ABSORPTIVE PADDING ) و ماساژ با فشار نسبتا ملایم به خروج بهتر این ترشحات کمک خواهد کرد .

ترشحات معمولا در عرض سه الی چهار روز قطع می شوند . فرد بهتر است حداقل به مدت سه الی چهار هفته گن بپوشد .

 

عوارض لیپوماتیک

از جمله عوارض این عمل می توان از غیر یکنواختی پوست ، کبودی و تغییر رنگ ، بی حسی پوست نام برد که معمولا با گذشت زمان بهبود می یابند .

می خواهم بیشتر بدانم