لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو جراحی است که طی آن دکتر مهدی جعفری به برداشتن چربی های اضافی در این منطقه می پردازند.

چربی های انباشته شده و سفت شده در شکم و پهلوها برای آب شدن نیاز به رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین دارند و در بسیاری از موارد به صورت کامل از بین نمی روند، لیپوماتیک کمک می کند تا بافت چربی های این ناحیه شل و بیرون کشیده شوند.در واقع لیپوساکشن یعنی مکش و خارج کردن چربی ها که با استفاده از یک پمپ مکشی انجام می شود.

ساکشن که دارای یک لوله نازک از جنس استیل به نام کانولا است که پس از وارد شدن کانولا به محل مورد نظر جهت کشیدن چربی با ایجاد حرکت چرخشی توسط دستگاه لیپوماتیک یا پزشک اقدام به تخلیه چربی ها می کند.

درواقع بیمار در پایان جراحی دو تا چهار سوراخ در بدن خود احساس می کند. شکم و پهلوها نقاطی هستند که به خوبی با جراحی لیپوماتیک لاغر می شوند و این لاغری با رعایت رژیم غذایی، بصورت دائمی در فرد باقی می ماند.

لیپوماتیک یک روش برای لاغری موضعی است که قادر به برداشتن و تخلیه کردن چربی از زیر پوست در قسمت های مختلف بدن از جمله شکم ، پهلو ، پشت کمر ، بازو ، ران و غبغب خواهد بود.

لیپوماتیک کمک می کند تا بافت اضافی چربی در پهلو و شکم ها کاهش یابند و از بین بروند، لاغرکردن و شکل دادن مجدد شکم و پهلو، از طریق خارج ساختن چربی های اضافی از جمله مزایای این روش است، که منجر به بهبود شکل و نسبتهای آن و در نهایت بهتر کردن تصویر فرد از خویش می شود.

می خواهم بیشتر بدانم