لیپوساکشن پهلو

دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴

لیپوساکشن پهلو

لیپوساکشن پهلو جراحی است که طی آن جراح به برداشتن چربی های اضافی در این منطقه می پردازد.

چربی های انباشته شده و سفت شده در پهلوها برای آب شدن نیاز به رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین دارند و در بسیاری از موارد به صورت کامل از بین نمی روند، لیپوساکشن کمک می کند تا بافت چربی های این ناحیه شل و بیرون کشیده شوند.در واقع لیپوساکشن یعنی مکش و خارج کردن چربی ها که با استفاده از یک پمپ مکشی انجام می شود.

ساکشن که دارای یک لوله نازک از جنس استیل به نام کانولا است با ایجاد حرکت چرخشی توسط پزشک وارد بدن می شود و بعد اقدام به تخلیه چربی ها می کند.

درواقع بیمار در پایان جراحی تنها یک سوراخ در بدن خود احساس می کند.پهلوها نقاطی هستند که به خوبی با جراحی لیپوساکشن لاغر می شوند و این لاغری به صورت دائمی در فرد باقی می ماند .

لیپوساکشن پهلو

لیپوساکشن یک روش برای لاغری موضعی است که قادر به برداشتن و تخلیه کردن چربی از زیر پوست در قسمت های مختلف بدن از جمله شکم ، پهلو ، ران ، باسن و غبغب خواهد بود.

البته لازم است تا پیش از جراحی آزمایشات و معاینات لازم در این جهت گرفته و بررسی شود تا بیمار بتواند نتایج موفقی از عمل به دست آورد. لیپوساکشن کمک می کند تا بافت اضافی چربی در پهلو و شکم ها کاهش یابند و از بین بروند، لاغرکردن و شکل دادن مجدد شکم و پهلو، از طریق خارج ساختن چربی های اضافی از جمله مزایای این روش است، که منجر به بهبود شکل و نسبت های آن و در نهایت بهتر کردن تصویر فرد از خویشتن می شود.

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره برای جراحی لیپوساکشن دارید می توانید با دکتر جعفری در ارتباط باشید .

ارتباطات ما در کانال تلگرام و اینستاگرام

Telegram.me/doctormehdijafari

Instagram.com/doctor.jafari

نمونه عمل لیپوساکشن را میتوانید در ذیل مشاهده فرمایید.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان فوق تخصص پلاستیک ایران

 

ارسال شده در لیپوساکشن, لیپوساکشن شکم و پهلو توسط jafari